Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon szomorú vagyok amiatt hogy nincs pasim?

Figyelt kérdés
Most nagyon vágyom arra hogy legyen mellettem valaki aki azt mondja hogy szeret meg hogy mindig mellettem lesz es szeretni fog. Meg egyszeruen vágyom arra hogy atoleljen adjon egy csókot vagy egy puszit. Honnan szerezzek barátot? Amúgy 16/L

2016. júl. 9. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Most biztos akad pár jelentkező
2016. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%

Nyár van, fesztiválszezon stb. most a legkönnyebb bepasizni

csak meg van az esélye, hogy amíg te érzelmeket akarsz, ő csak szexet

amúgy én azt ajánlanám, hogy próbálj megszabadulni ettől a párkapcsolatfüggőségedtől, szeretethiányodtól, hogy szükséged van pasira. amíg nincs potenciális jelölt, addig jobb egyedül lenni. csak párkapcsolatból párkapcsolatba ugrálnál, ha csak a szeretethiányod miatt szerzel valakit

2016. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszodat!
2016. júl. 9. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan ez van nálam csak fiúként. Tényleg nem érdemes csak azért beleugranod egy kapcsolatba mert szeretethiányod van. Próbálj addig a barátaiddal lenni, eltereltetni a figyelmed. Foglalkozz azzal amit szeretsz csinálni. És ha tényleg olyan fontos hogy legyen valakid, esetleg kérd meg a barátnőidet hogy mutassanak be neked valakit, vagy kerülj be új társaságba. A buli se kizárt de tényleg ritka ha ott olyat találsz akinek nem egy éjszakára kellenél. Ahelyett hogy arra koncentrálnál hogy találj valakit, koncentrálj arra hogy téged találjanak meg. Figyelj a külsődre, legyél igényes stb... Aztán meglátod hogy jön majd valaki és valószínűleg a legváratlanabb pillanatban.
2016. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Neked nem pasira van szukseged hanem szulore.
2016. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Ha csak szeretetre vágysz, akkor inkább barátokat szerezz.

Annak nem sok értelme van hogy akarj "egy pasit". Ha majd egy konkrét srác érdekel, onnantól lesz értelme a dolognak :)

2016. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Legyek a baratod?
2016. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok neked, ha kellenék írjál. 17 F :D
2016. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!