Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem volt még barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátom?

Figyelt kérdés

Látok a környezetemben sokkal csúnyább lányokat is mint én, akiknek ráadásul alapműveltségük sem nagyon van, és mégis 1-2 éves kapcsolatoknak örvendhetnek. Félreértés ne essék, nem vagyok irigy, csak bánt, hogy nekem miért nem volt még egy randim se soha...

Akkor ezek szerint valami olyannyira nincs velem rendben, hogy értéktelen vagyok a fiúk szemében. Bevallom nem vagyok szép, és a súlyom is épp hogy belefér a normálisba (155cm vagyok és 57kg), de akkor mások akik kövérebbek is mint én, hogyan találtak párt?


Mi volt bennük ami bennem nincs meg ahhoz, hogy bárki is észrevegyen?

16/l



2016. jún. 13. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy találhatsz ha írsz nekem ;) 17/F
2016. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 évesen semmit nem jelent, hogy még nincs barátod. Ráérsz még azzal, hogy barátod legyen. Érezd jól magad, legyél a barátnőkkel, segíts otthon, éld az életet. Rengeteg csajt ismerek, sőt fiukat is akik 20 évesen kezdtek el valakivel járni és normálisak voltak, értelmesek. Kinek, hogy jön ki a lépés. Komoly kapcoslatom nekem is 18 évesen lett, most 26 vagyok, mégsem tartom magam nyomoréknak. Ez még lehet előny is, nem kapsz annyi lelkisérülést, amit még a tinik okozhatnka egymásnak. 1-2 év és tuti lesz barátod, de nem kell keresni, jön magától. No para.
2016. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mivan akkor, ha annyira szép vagy, hogy mindenki azt hiszi már van barátod? Sose a rosszra gondolj :)
2016. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik lány barátom jutott eszembe :D

Nagyon nagyon fullos csaj, értelmes, szeret játszani, szereti a kocsikat ,sportol stb 10/10 es nő.(szóval ilyen tipik mindenkinek ő kell tipus) De most 19 éves és még sosem volt pasija.

Én meg egy rohadt dagadt csávó vagyok és 15 évesen volt már barátném (ez számomra is hihetetlen :D) és most majdnem 20 évesen is még mindig dagadt állat vagyok és még mindig van nőm akivel nagyon jól megvagyunk. Szóval most, hogy eleget fényeztem magam..az lenne a mondandóm lényege, hogy nem lehet megválaszolni kinek miért van/nincs kapcsolata. Akit írtam csaj...semmi negatív dolog nincs ami miatt ne lehetne kapcsolata de mégsincs neki. Bennem meg semmi pozitív ami miatt lehetne mégis van. :D

2016. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!