Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valoszinuleg sose lesz baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoszinuleg sose lesz baratom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a hu de milyen csunya lany, de azert olyan bamulatosan gyonyorunek se mondanam magamat. Megis van olyan velem egykoru lany ismerosom aki egyaltalan nem szep megis nepszeru es kedvelik a fiuk.

Eleve nyitott es laza vagyok de konnyu megbantani (foleg regi traumak miatt)


2016. jún. 11. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg egyszer mindenki meg talalja a parjat.
2016. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve rosszulsz állsz hozzá a dolgokhoz!! én pld csak lelkirocsokkal tudok ismerkedni és ne vicc.. Pszichológusnál szoktam, meg pszichiátrián :D
2016. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Butaság ezen filózni, majd lesz, úgyis lesz, mért ne lenne ? És mi van akkor ha várni kell rá ? Semmi. A minőségnek idő kell.
2016. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

16/L

Elfelejtettem kiirni

2016. jún. 11. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy képet mutathatnál akár privátban, hogy mégis lássuk mennyi vagy szép.
2016. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem még senkim se volt.

17/f

2016. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16/F, még nekem se volt, még csak nem is csókolóztam. Azért van pár jó sztorim. :D Ha gondolod írj rám, beszélgethetünk. Az, hogy nem lesz barátod, hülyeség, verd ki a fejedből. :D Nyugi, csak lazán, majd összejön valami. :D
2016. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ahogy azt egyszer bölcs édesanyám mondta...

Nincs olyan szerencséd hogy egyedül maradj xd

2016. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

bics plíz nekem se volt még pasim :"D Nem azért mert csúnya vagyok, hanem mert nem találtam olyat, akivel többet akarok barátságnál. Mostanába kezdem én is ezt érezni, hogy sose lesz senkim, (na jó, volt egy barátom 3-4 hétig kb...-.-) mert nem fogok olyat találni, akibe beleszeretek. De egyszer úgyis lesz egy ilyen. (remélhetőleg minél hamarabb xD) Szóval semmi para, ne aggódj, lesz valaki. Inkább nekem kéne elkezdeni aggódni xD

19/L

2016. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!