Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem senkinek sem kellek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem senkinek sem kellek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összes barátomnak,ismerősömnek van már párja egyedül nekem nincs. Nincs már szabad lány ismerősöm és nem tudom hogy és mit kéne tennem. Úgy látom hogy senkit nem érdeklek és elég magányos vagyok. Nem tudok lányt találni magamnak pedig megvan azon adottságok (mind kívül mind belül)amiket a lányok szeretnek egy fiúba. Időm ia van mint a tenger de semmit nem tudok tenni.

2016. jún. 2. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%

én sem vagyok valami szerencsés ez ügyben :(

nem muszáj haverokkal legyél mert ha nekik van barátnőjük elég rosszul érezheted magad...próbálj meg kicsit kikapcsolódni és nem arra gondolni hogy párt találj :) nekem is mindig ezt tanácsolják...ideig-óráig bejön :D de legalább az is valami ;)



15/L

2016. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

nyugi fiúk lányok ne legyetek depisek emiatt ne görcsöljetek ennyit rá és akkor jön majd valaki mikor nem számítotok rá


28/L

2016. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
31%
Kösd fel magad neked már úgyis mindegy!
2016. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Most komolyan ez vicc. 14-15 évesen miért érzed szinte kötelezőnek a barátnőt? Ha 30 éves leszel és addigra nem lesz akkor ott már bajok lesznek de komolyan 15 évesen ne siránkozz emiatt mivel előtted az élet!
2016. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Jaaaj jól vagytok már :D Minden husznéves a tizenöt éveseket szidja amiért szerencsétlenek ismerkedni akarnak. Ez a normális, és ez a természetes. 15 évesen alig vártam hogy legyen egy barátom és lett is.. 3 éves kapcsolat lett belőle. Amúgy én tök random ismertem őt meg, a buszon találkoztunk mindig reggelente, rá mosolyogtam onnantól kezdve le se vette rólam a szemét :D azon jót nevettem minden reggel, amitől mégjobban megtetszettem neki. Aztán valami barátjától megtudta hogy ki vagyok, utólag kiderült h nagyon sokat kérdezősködött rólam, ez nagyon jól esett..végül valahogy megszólított amikor közel keveredtünk egymás mellé,( persze nem úgy h heló tetszel, randizunk?? ... hanem ilyen kissunyin h véletlenül nekem sétált vagy valami hasonló :D ) így ismerkedtünk össze. Akárhol megtalálhatod A lányt! :) Merj nyugodtan ismerkedni, flörtölgetni.. aztán úgyis lesz majd barátnőd, ne görcslj rá, úgyis váratlan lesz. Ha valaki tetszik, próbáld meg kimutatni, hívd fel magadra a figyelmet, de azért vigyázz ne ess át a ló túl oldalára, mert akkor könnyen lejárathatod magad. Csak vagányan :P


23 L

2016. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!