Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért van az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy kiadom a szivem meg a lelkem és így sem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
19/F
2016. máj. 4. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet túlzásba viszed. Az sose jó.
2016. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz konkrétan azalatt, hogy kiadod a szíved és lelked?
2016. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert nem ez minden ami kell?
2016. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet rothadt a lelked, a vagy a fokad, vagy simán ronda vagy, esetleg dagadék, szar a humorod, eszméletlenül unalmas vagy minden téren? Kitudja ezt ennyiből ember?
2016. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert csúnya vagy és manapság mindenkinek a külső számít, én se tagadom, hogy az nekem fontosabb is. Olyannal nem jönnék össze, akihez nem vonzódom.
2016. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Mert a lányoknak nem ez kell. Mindenki tudja ( ok pontozzatok le, sz*rom le), hogy a lányoknak az a srác kell, aki után futhatnak, akinek bizonyítani akarják, hogy "én igenis jó nő vagyok, jó fej meg minden" aztán ha sikerül neki, annyira lerombolja az önbizalmát, hogy ez átmegy "én annyira értéktelen vagyok, örülök, hogy őt kifogtam, mégha kicsit bunkó is" . Az olyan srácok mint te, mint amilyen én is voltam egykor, mind mind barátzónába kerülnek. És barátságot ajánlani szerelem helyett nagyon kegyetlen dolog. Én amióta 20-szorra kerültem barátzónába úgy voltam, hogy "fuck that" es talán a legbunkóbb gyerekké váltam a lányoknál, és így bírnak. A logikát mögötte nem értem, mert ahogyan kezelem őket, én nem szeretném magamon tapasztalni ugyanezt.


1. Beetetés( hazudj, hazudj hazudj!)

2. Önbizalom rombolás ( ha látod diétázik, akkor említsd meg, hogy erőltesse meg magát jobban és stb.)


Tudom, sokan leszavaznak, de mindenki, még akik leszavaznak is tudják, hogy teljesen igazam van. Senkinek nem, az a hollywood-i romantikus mizéria kell, ahogyan mutatják a filmekben. Egy férfi dominál egy sikeres kapcsolatban, a nő pedig szolgálja, sokan azt mondják, hogy egyenlőek, de végül ők is inkább velem járnának, mint egy olyannal aki egyenlőként kezeli őket, és rimantikusak. Sajnálom lányok ti tettetek ilyenné

2016. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6ossal sajnos egyet kell értenem. Lány vagyok, és igaza van. A fiúknak sem az a lány kell aki fut utanuk hanem akiért meg kell küzdeni. Ha túlzásba viszed az udvariaskodast nem jó. Meg kell találni az arany közép utat, bunkonak kell lenni picit de közben meg néha kedvesnek udvariasnak és garantáltan beléd szeretnek. Az elérhetetlen kell mindig mindenkinek, magabiztossagon múlik az egész. :)
2016. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindig az a préda a legétvágygerjesztőbb ami kelleti magát aztán kicsúszik a kezünkből, de ha meg van lehet belül nem olyan jó mint hittük. Velem is előfordult hogy az vonzott amit nem kaphatok meg es végül nem is kaptam meg. Az utolsó pedig jól mondja, jelenleg én is néha bunkó de olykor romantikus vagyok, és egyáltalán nem sok vagy unalmas.Egy nő ( és itt az érettebb lányokra célzok 18+) szereti ha éreztetik hogy ő csak a táplálék lánc alja, de eközben szükséges forrás is az életben maradáshoz, ami alatt a romantikát lelki nyugalmat értem.Aki érti érti aki nem nem.
2016. máj. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük elakarod adni magad egy kapcsolatban, de senki se venné meg azt amit ezerrel tukmálnak.Ebböl pedig hazugság is lehet, és egy nő nem felejt.
2016. máj. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat :) tehát ha például kicsit leoltom a lányt hogy nem dicsérem őket hannem kicsit kritizálom és akkor megakarja mutatni hogy ő nem is olyan.. Meg stb.. ?
2016. máj. 5. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!