Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért van az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy kiadom a szivem meg a lelkem és így sem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
19/F
2016. máj. 4. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pontosan. Sok lány (kb.: 90%) nem tartja szépnek saját magát, én általában ezt a kártyát játszom ki, de először kezdj lájtosan, ne pedig rögtön azzal, hogy " ocsmány vagy" . Próbálj középúton haladni, a bunkó és a kedves között, és ha megfelelő ütemben használod őket, a legmenőbb csajok is a lábad előtt fognak heverni.


+1 tanács:


2 barátnőt látsz beszélgetni, kezdj azzal, amelyikkel nem akarsz összejönni, bókolj neki, mondjad, hogy gyönyörű, legyél hozzá kedves stb. és ezzel felkelted a barátnője figyelmét, de ő vele passzívnak kell maradnod. Majd elkéred mindkettejük számát, de csak a kiszemeltedet hívod randira, 100% hogy boldogan elmegy veled, és benne is van a hálódban.

2016. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy leoltod a lányokat nem feltétlen lehet az bennük, hogy: "én akkor is bebizonyítom neki, hogy..."

Talán lehet hogy lesz erre példa, de bizonyára nem mindenki állna hozzád így, mindenki más, különbözünk.

Úgy vélem, baromi cukker, hogy kiadod szíved, lelked, de lehet, hogy épp ezért fognak kihasználni. Nem fogalmaztad meg, mennyire, hogyan teszed ezt, de mindegy is. Az előbb leírt lehetőség fennáll.

Lényeg a lényeg, szerintem, ha úgy állsz majd a csajozáshoz, hogy: "mindent megteszek, hogy a közelében legyek, megadom neki a tőlem telhetőt, lesem óhaját-sóhaját, remélem minél több lehetőségem lesz bebizonyítani, hogy..." akkor lehetséges, előbb-utóbb nem jössz ki jól ebből, de persze ez a lánytól is függ.

Összegezve, szerintem ha te eleve nem az a bunkó "típus" vagy, ne próbálj az lenni. Nem baj, ha egy picit gonosz vagy olykor. Jól jön. De azt fűszerezd meg a Te humoroddal, a Te stílusoddal. Légy önmagad, ne próbálj mássá válni a csajozás érsekében. Köszönöm, hogy elolvastad. :)

15/l

2016. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!