Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek bejönnek a Gamer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a Gamer lányok?

Figyelt kérdés

Mármint nem ilyen nagyon durván kockák...de azért azok!

Viszont van társasági életük is xd

És elviselhetően néz ki.

Mármint titeket nem zavarna?


2016. márc. 28. 00:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Amennyiben megvan a közös érdeklődési kör, és a kockulás mellett azért tud figyelni másra is, akkor nincs azzal semmi baj. A párkapcsolat azon múlik, hogy mindkét fél elég figyelmet kap-e a másiktól.
2016. márc. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én teljes mértékben figyelnék rá :)

Csak a múltkor eggyik ismerősöm mondta hogy kücka vagyok én meg a hülye logikámmal túlbonyolítottam és azon kezdtem gondolkodni hogy lehet hogy ezért nem volt még barátom...

2016. márc. 28. 00:53
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem,sőt jó is ha van közös érdeklődési kör.

Nekem is volt ilyen csajom, és elég furcsa volt hogy romantikus titanic filmek helyett,outlast-el játszottunk esti programként.:D

2016. márc. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nők és a logika. :) A szerelem nem logikus. Ha társat akarsz, felejtsd el a logikát.
2016. márc. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha használhatom a gépét, akkor rendben van.

Jó lenne, legalább csak kipróbálni a GTA5-öt.

2016. márc. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A "Nem" helyett Igent akartam írni:DD

2016. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha elviselhetően néz ki akkor miért nem játszunk már? :D
2016. márc. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én durván kocka vagyok, de a pasik mindig oda voltak értem, nem hiszem hogy bárkit is zavarna ha egy csaj kocka. Mondjuk én sose akartam pasit... inkább játszok pasizás helyett. Szórakoztatóbb.
2016. márc. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 gnoomage ***** válasza:
Nem, tök normális hobbi, bár ha a pénze 90%-t a gépére költené és nem tudna határt szabni magának... hááát...
2016. márc. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem kell minden "ismerős mondta" jellegű, mondvacsinált, kisarkított eszmefuttatást elhinni. :)

Ha viszont valaki szeretni fog, akkor az a "kicsvart logikáddal" (már ha tényleg az van, de lehet, egyszerűen csak több vagy fejben, mint az ismerőseid... ami nem baj!), hobbiddal, gamerségeddel együtt fog szeretni. :)

2016. márc. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!