Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet itt komoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet itt komoly szándékú fiúkat találni? 18L

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És most megrohamoznak a "komoly szándékú" fiúk mint jómagam, örülsz?
2016. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én az vagyok 16/f
2016. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
itt jobbara csak idotakat talalsz...perceken belül kapni fogsz 200 privátot hogy komolyan gondolják de nekik nem egy valaki kell hanem akarki...nekik minden jo mar...anno en is probaltam itt keresni komoly szandeku lanyokat de meg csak komolytalant sem talaltam mert mind ronda vagy buta volt...azota mashol keresgelek de ugyan ezekbe futok bele...komoly szandeka manapsag senkinek nincs...17/F
2016. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én az vagyok de lányok se nagyon vannak itt komoly szándékúak 16/F
2016. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha pedig találsz egy rendes s normálist akkor pedig az a probléma hogy esetleg külföldön lakik, vagy magyarország túlsó felén és persze a távkapcsolatok elég rosszul szoktak elsülni, tisztelet a kivételnek. sok sikert a sok priváthoz, nem valaki szavaiból hanem a viselkedéséből kell olvasni többnyire. abból jobban kiderül hogy milyen
2016. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szűz vagyok es nem mindegy hogy milyen... Hosszu kapcsolatra vagyom.

16F

2016. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
itt eléggé esélytelen párt találni, adjátok föl és mozduljatok ki, aki pedig nem hisz nekem az próbálja ki párszor és ugyanerre fog jutni, kevés annak az esélye hogy jól jön össze. de lehet itt találni komoly szándékúakat csak nem érsz vele semmit.
2016. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem elég komoly szándékaim vannak. Ha gondolod, írj privit. 18/F
2016. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert nem neten kell ismerkedni.
2016. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert ez nem tarskereso es pl lehet hogy messze lakik a masik talaltam itt szlovakot ausztriait szoval az se biztos hogy egy orszagba laktok
2016. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!