Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » S. O. S. Van még nála esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Van még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régebben állandóan nézett, így odamentem hozzá megkérdezni a nevét, hogy hány éves és, hogy megkaphatom-e a számát. Viszont erre ő nem-et mondott. Erre én mondtam, hogy ok és eljöttem. Azóta már nem is néz olyan feltűnően, csak néha amikor egymással szembe megyünk el a folyosón. Az a baj, hogy nekem ez a lány nagyon megtetszett és mindenképpen "akarom" őt. Mit kéne csinálnom? Vagy egyáltalán van még nála esélyem? Előre is köszönöm a válaszokat!


16/F Lány: 14



2016. márc. 9. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hála a jó Istennek (fú köszi bro) végre egy olyan lány aki nem megy bele fejjel 14 évesen mindenféle kapcsolatba. Kapcsolatba a sz@art, ilyen olyan csacsiságokba...

Örülj neki, lehet majd 1-2 év múlva érettnek érzi majd magát és tied lehet.

2016. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sahara :) ***** válasza:

Lehet,hogy ez a számkérés nem kellett volna.Talán megijedt...A neve és a kora megkérdezése után mást nem is beszélgettél vele?(Nekem ez egy kicsit nyomulós lenne.)Szerintem inkább úgy kellett volna,hogy még beszélgetsz vele vmiről és pl. megkérdezed tőle,hogy lenne kedve suli után dumálni :)

Szerintem most egy kicsit hagyd a lányt.Egy kis idő múlva megbékél.Vagy még azt is tudod csinálni,hogy 1-2 után odamész hozzá és bocsánatot kérsz,hogy egy kicsit nyomulós voltál.És ha azt látod,hogy minden oké,akkor megkérdezheted tőle,hogy lenne-e kedve beszélgetni vmikor :)

2016. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megint menj oda hozza es mond azt hogy " nem ugy gondoltad csak o az elso aki megtetszett neked" es ha nem erdeklodik tulsagosan irantad akkor hogyd a francba
2016. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!