Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek mi a vonzó egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a vonzó egy srácon/srácban?

Figyelt kérdés
mind külsőre mind belsőre kérdezném, mi az amivel egyből szimpatizáltok vele? 17/f
2016. márc. 7. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem első a haj utána arc,stílus az ami engem megfog.

Belsőre csak annyi h ne legyen túl nyálas

2016. márc. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak legyen magas és helyes széles vállal :D belső pedig huncut, jófej és egy picit bunkó
2016. márc. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 "Csak"


Szépvolt.

2016. márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2es Miért legyen bunkó? xD


szerintem legyen kedves, udvarias, és szeretem ha ad magára, nincs izzadtság szaga, mosatlan haja. Ne legyen szakállkája, ne féljen kezdeményezni beszélgetést. Arc az nem számít, max az, hogy legyen vmi sármja. Legyen legalább akkora mint én 175. És legyen erősebb is

2016. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) csak szeretném megtudni hogy a mai lányoknak mi tetszik és ezekhez hasonlítani magamat :) inkább minthogy kiirjam én is mint mindenki hogy egy elveszett félisten adonisz vagyok... jöhetnek még válaszok :)
2016. márc. 7. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:

"Elsö a haj, arc... "

"...legyen egy kicsit bunkó"


Úristen, gyerekek. Nem lennék most tini. Ezeket teljesen komolyan írtátok?

2016. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!