Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek tényleg számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek tényleg számít egy pasin, hogy milyen a keze? Itt olvastam, hogy van aki elsőként nézi meg egy srácon.

Figyelt kérdés

Illetve milyen egy szép férfi kéz? Puha vagy kemény? Eres vagy nem? Szőrös vagy nem? Köröm? Vastagság?

Írjatok le mindent legyetek szívesek,és a korotokat se felejtsétek le :)

18F


2015. nov. 26. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen szőrös a keze, találkoztam kis kezű fiúval és nem tetszett. Szóval szerintem legyen egy fiúnak nagy keze. 15/l
2015. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1: Na ez milyen primitív válasz volt.
2015. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na nekem pont ez az utolsó amit nézek egy pasin :D nem hiszem h egy lány a kezed miatt fog szeretni/nem szeretni... Bár mások nevében nem tudok beszélni
2015. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a srácok kezét, bár nem döntő semmiben. :) Mivel nekem sincs éppen kis kezem, szeretem, ha egy srác keze nagy, férfias. A többi mindegy, bár a körme ne legyen hosszú. :')
2015. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, nekem viszonylag kis kezem van (jómagam nem vagyok éppen kis termetű vagy ilyesmi). Ezzel tényleg ekkora hátrányt szenvedek?:D
2015. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, szerintem nem, ez tényleg egy normális lánynak tényleg egy apró, mellékes részlet. :D Aki a kezed mérete miatt utasít el, az olyan is. 4-es voltam.
2015. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!