Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek milyen lány az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen lány az ideálotok?

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságokkal kinézettel rendelkező lányt tartotok úgy,mond számotokra "álomnőnek?

És milyen lányoktól kiráz a hideg titeket?Magyarán mondva sose semmilyen körülmények között nem járnátok vele?


2016. febr. 3. 13:02
 1/9 Unpredictable ***** válasza:

Fuuu, erről oldalakat tudnék írni...


De röviden: légy önmagad, ne próbálj meg másra hasonlítani, mert az észrevehető és azonnal taszító.

2016. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igényes,nőies,szexis,hűséges,szeret.
2016. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A személyisége legyen aranyos, intelligens, megértő.

Külsőre pedig speciel én az alacsony vékony porcelán testű lányokért vagyok oda. :))

2016. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

ezeket a képeket nemrég találtam, nekem az ilyenek az "ideál"


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak egy mondat fejezi ki az ideálom, még pedig az, hogy nekem nincs ideálom. ;)
2016. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát. az ideál csak annyi hogy vörös hajú legyen, meg persze tetszen..de a vörös haj az a legfontosabb a belső tulajdonságai mellett. mint pl szeresse a rock zenét/fesztiválokat/sorozatokat/ne legyen hülye.


kár hogy az ilyen lányok nagy része vagy defektes vagy egóista. ritkán találni olyat aki egyik se:D

2016. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
andyka
2016. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Firedoom ***** válasza:

Most elgondolkoztam ezen az ideal dolgon. Osszeveve az eddig tökéletesnek gondolt múzsakat egy valami az osszesben megvolt: Mind a csendesebb, zarkozottabb, "cukibb" kategoriaba tartozott.

Ha a külső idealrol beszelunk akkor legyen karcsu. Lehetőleg ne legyen nalam magasabb (188) bar erre eddig nem volt pelda a hölgyek között. Szeretem ha hosszu haja van, hogy ezt hogyan hordja az teljesen mind1, az egyetlen ami nem tetszik az a nagyon gondor.

A belső ami fontosabb. Legyen kedves, aranyos. Nem lenne rosz, ha a hobbijaink megegyeznenek, vagy legelabb az érdeklődési korunk. Ha ez nem teljesül akkor viszont ne kritizaljon az enyéim miatt.

Hogy milyen ami taszít? A tipikus k rvas lányok. Toluk a hideg is kiráz.

2016. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 mintha engem írtál volna le.xd
2016. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!