Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés
Miért nem tudok egy lánnyal ugy beszélni mint pl az egyik barátommal.Mert ha egy lány megszólit vagy valami én egyből le blokkolok csak én vagyok igy vele ?Mármint első találkozásra megszólit egy lány mit kellne tennem mi olyan dolgot mondjak neki hogy ne tartson retardnak.Veletek is előfordult már ilyen ?

2016. jan. 22. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen egy csajal ne beszelelj ugy min haverodal(fuu ge ci azt a csajt ugy du gnám...nemgyősz inni?
2016. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint nem ugy beszélni mint haverral csak olyan folyamatosan hogy nem akadok el meg stb.És nem megyek inni :D
2016. jan. 22. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod legyőzni a korlátaid.

Egy jófej csaj azt is értékelné amit első írt. Sőt, lereagálná valami hasonlóval.

2016. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!