Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasítanak mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak mindig vissza? (17F)

Figyelt kérdés
Viszonylag későn kezdtem el "csajozni" és már többször utasított vissza egy olyan lány aki adott jeleket hogy bejövök neki. Aki olyan hogy bejövök neki az meg nekem nem jön be. Nem haragszom rájuk hogy visszautasítanak mert én is többször utasítottam vissza lányokat különféle okokból, csak olyannal nem akarok összejönni aki nem tetszik egyáltalán. Teljesen átlagos kinézetem van, sok barátom van (nem csak fiúk) és el tudok beszélgetni lányokkal is és van magabiztosságom. Nem vagyok kocka, kb annyira szeretem a kocka dolgokat mint a többi fiú, és nem is beszélek róluk sokat. Mi lehet a probléma? Én vagyok az egyetlen vagy másnak is volt ilyen problémája?

2016. jan. 12. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Utolsó 2 évben 4db komoly próbálkozásom volt lányoknál, és az összesnél kosarat kaptam. De hát tovább kell próbálkoznunk. Ha akarod írj privátot, ott megbeszéljük. 17/f
2016. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak ilyen:D

Fordítva is működik:D

15/L

2016. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezz és ne ijedj meg akkor se ha kosarat kapsz. Bulikban (tudatosan) ne kavarj olyan lánnyal akivel nem akarsz összejönni pláne ne a kiszemelt lány előtt

16/L

2016. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jó neked,hogy egyáltalán próbálkozol(és hogy van kivel)

én ülök itthon,és várom a csodát xd 18/f

2016. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A probléma csupán annyi, hogy rossz lányt választottál.

Jósrác vagy, hagyd azt a csajt és fókuszálj a következőre!

2016. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!