Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért utasítanak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért utasítanak mindig vissza?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves visszahúzódó, félénk fiú vagyok. :( Csak néhányszor mertem lányok felé közeledni, de akkor is visszautasítottak.. Élőben nincs lehetőségem ismerkedni mert nem sok embert ismerek a környéken.. :( Mostanában társkeresőkön és közösségi oldalakon próbálok ismerkedni, de sikertelenül.. Rengeteg környéki lányt bejelöltem, de 1-2 ha visszajelölt.. Azzal az 1-2 lánnyal sem lehetett ismerkedni mert flegmák voltak, pedig normálisan írtam rájuk. A tárkeresőkön sem megy az ismerkedés.. Nemrég beszélgettem egy lánnyal a Love.hu-n, ő írt rám, azt írta, hogy vegyem fel Skype-ra, hogy ot folytassuk a beszélgetést. Elkezdtünk beszélgetni Skype-on, persze az ő kérésére mikrofonnal és kamerával.. Azt mondta, hogy tetszem neki, olyan félóráig beszélgettünk, de egyszer csak jött valaki hozzá és azt mondta, hogy 1-2 perc és jön vissza, ő addig kiment.. Utána visszajött még 1-2 szót váltottunk aztán egyszer csak olyan sietős kedvében volt.. Azt mondta, hogy nagyon sok dolga van még és mennie kell.. Megkérdeztem tőle, hogy fent lesz-e még, erre azt válaszolta hát, hogy még nagyon sok dolga van.. Aztán mikor befejeztük a beszélgetést láttam, hogy törölt a partnerlistáról... Aztán írtam neki egy regényt, amiben az állt, hogy ne haragudjon, de ha lányokkal beszélgetek olyankor mindig zavarban vagyok..

Nem szoktam hozzá az ilyen beszélgetésekhez mert ha lányokkal beszélgetek személyesen élőben, vagy mikrofon mindig nagyon stresszelek..

írásban jobban kitudom fejezni magam.. :/ :(

Általában azoknak a lányok tetszem, akik 300Km-terre laknak tőlem.. :( Azok a lányok, akik a közelben csak barátkozni akarnak velem... Ez miért van? :( Miért van, hogy csak az olyan lányoknak tetszem, akik a világ másik végében laknak tőlem?... A lakhelyemen lévő lányok sem akarnak ismerkedni velem, a szomszédos faluban/városban lévők sem, sőt még a Budapestiek sem... Ezért érzem, hogy ronda vagyok.. Ezért nem vagyok megelégedve a külsőmmel.. Sokan azt hajtogassák, hogy önbizalomhiány, de ez nem az, hiszen senki sem akar ismerkedni velem, aki a környéken lakik.. :( 18/F Ne haragudjatok a regényért.. A helyesírásért bocsánatot kérek Angol billentyűzetem van.



2015. jún. 22. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig csak a 300-400 km-re lévőket fogom ki.
2015. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
enis ilyen vagyok, egyszeruen a lanyok a "rosszfiuk"-ra buknak.
2015. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is sokáig így voltam. A környék-beli fiúknak nem nagyon jöttem be, csak azoknak akik nagyon messze laktak tőlem. Aztán meguntam ezt az egész sikertelen társekeresősdit és élveztem az életet. Tök jól éreztem magam amikor már nem görcsöltem rá arra hogy párt találjak, és pont akkor jött a szerelem amikor nem is számítottam rá:). És legnagyobb örömömre kölcsönös^^.

Neked is csak azt tudom tanácsolni hogy ne görcsölj rá a szerelem-témára, majd megtalál az ha akar hidd el:). Addig keress hobbit, foglalkozz a haverokkal, járjatok el bulizni és élvezd az életed:).

15/L (tudom vicces h pont én adok tanácsot...)

2015. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó. Hol laksz?
2015. jún. 22. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

A lányok érezni akarják az önbizalmadat, ennyi. Ronda fiúknak is van nőjük, ha mellette határozottak és magabiztosak.

A netes társkeresést meg felejtsd el, egy rakás szar az egész!

2015. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az önbizalom, határozottság, bárminek is hívod mindkét irányban egy öngerjesztő spirál.

Csak akkor tudsz átmenni a túloldalra ha kitörsz. Gondolj arra, hogy mit csinálnál ha most állati sikeres lennél a nők körében.

Kezdj el úgy viselkedni.

Youtubeon a simplepickup csatornát ajánlom.

19/F

2015. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Például a legnagyobb hülyeség neten próbálkozni a társkereséssel. Előbb szerezz barátokat, járj el szórakozni ott majd megismerkedsz lányokkal. Én olyasvalakit se jelölök vissza aki bejön, ha egyszer nem ismerem.
2015. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy kép szerintem sokat segítene
2015. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a lányok a magabiztos védelmező, kívül menő és kemény de belül kedves megértő fiúkat szeretik. de ne azt nézd hogy kik vannak oda érted, hanem hogy TE kikért vagy oda. és lehet hogy az közelebb is van km-be
2015. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kérdést még én írtam ki 2-évvel ezelőtt... De azóta sem változott semmi........ Ugyanúgy elutasítanak a lányok a kinézetem miatt........ 20/F
2017. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!