Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy lány akkor egyik pillanatban miért vagytok tök kedvesek,a másikban meg kő bunkó.Ebbe nem értem hogy mi a jó!

Értelmes válaszokat ha lehet! :)


2015. nov. 25. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Na en is ezen gondolkozom 14/L
2015. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Amikor a haverok ott vanak akor keménynek teteti magát 15F
2015. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aha.És szerintetek az menő hogy úgy hiv engem(a BARÁTNŐJÉT!!!!!!)hogy kis k'rva???Mert szerintem nem!
2015. nov. 25. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem menö egyáltalán akit szeret ijet mondani rá ez szégyen akit szerec azért bármit meg tenél és nem a gravitácio tart a földön hanem ö
2015. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A srác csak szimplán zakkant.

Aki tényleg rendes, normális az nem mond ilyet senkire se.

Az ilyen embereket kerülni kell mert csak menőzésre illetve felvágás miatt csinálja. 15/F

2015. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazad van az de nagyon ijet ki képes mondani a barátnöjének
2015. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de mégis bejön ez a kis krvás szöveg....
2015. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be ez a szöveg!
2015. nov. 29. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!