Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti ezt mikor csináljátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ezt mikor csináljátok?

Figyelt kérdés

16/l


Tegnap suliból haza menet egy páva fiú banda elött mentem el, mikor még nem elöttük voltam az egyik elkezdte mondani a többinek hogy figyuzzátok és addig bámultak engem míg el nem mentem előlük azt elkezdtek valamit mondani és nevetni elég hangosan. Most akkor lehet hogy kigúnyoltak? Hogy milyen ocsmány vagyok?


2015. okt. 23. 12:21
1 2
 1/13 anonim válasza:

Fotó nélkül nehéz lesz eldönteni.

Ha jó nő vagy azért, ha csúnya vagy azért.

2015. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megszoktak bámulni elég rendesen, de szerintem tök átlagos vagyok
2015. okt. 23. 12:25
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
lehet egy harmadik is lehet azért mert idióta vagy :D
2015. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért lennék az ja???? Ízetlen......
2015. okt. 23. 12:27
 5/13 Spiritrobber válasza:

Nem vagyok páva.


És nem ilyen nyíltan szoktam a haverokat felszólítani ha valami olyat látok amit nekik is kéne.

És ha valamit jelezni akarok nekik az vagy nagyon jó vagy nagyon rossz.


Szóval ne foglalkozz a nyílt kreténséggel és vagy bénasággal :)

Ne egy csapat struccnak akarj tetszeni vagy nem tetszeni :) Néhány vélemény a millióból, kit izgat?

2015. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem érdekel mindenkinek a véleménye
2015. okt. 23. 12:28
 7/13 anonim válasza:

Latszik h 16 vagy:')

Ne foglalkozz veluk

2015. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy azért vannak nálam csúnyábbak és őket megsem nézik engem meg igen...😔
2015. okt. 23. 12:30
 9/13 Spiritrobber válasza:

Akkor tegyél fel egy képet mert így a sötétben tapogatózol.


Honnan tudjuk mit látott egy csapat éretlen kölyök?

Lehet ki volt kötve a cipőfűződ és azt várták mikor esel orra. Lehet bámultak mert tetszettél nekik vagy mert ronda voltál.


Lehet csak szimplán bamba fejet vágtál vagy ez valami közös idiótaságuk ami poén.


Az sem kizárt, hogy azt kezdték el ecsetelni hogy vágnának gerincre ami esetenként poén is lehet hülye szövegkörnyezettel megspékelve.


Remélem végre megérted hogy itt max alternatívákat kapsz, kép nélkül meg arról hogy nézel ki leginkább semmi reálisat.

2015. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Spiritrobber válasza:
A csúnyaság relatív kislány ;)
2015. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!