Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti ezt mikor csináljátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ezt mikor csináljátok?

Figyelt kérdés

16/l


Tegnap suliból haza menet egy páva fiú banda elött mentem el, mikor még nem elöttük voltam az egyik elkezdte mondani a többinek hogy figyuzzátok és addig bámultak engem míg el nem mentem előlük azt elkezdtek valamit mondani és nevetni elég hangosan. Most akkor lehet hogy kigúnyoltak? Hogy milyen ocsmány vagyok?


2015. okt. 23. 12:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagy mert szép vagy, vagy mert csúnya. Átlagos csajokat nem néznek meg...Nem mindenki csinálja ezt, csak a bunkóbbak teszik szóvá. De mindenki megnézi a szép lányokat.
2015. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Küldj egy kéept magadról, akkor megmondom, mit néztek rajtad
2015. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ne foglalkozz ilyen sz@rságokkal! Ezek éretlen hülyegyerekek voltak, ha egy férfinak tetszel nem fogja a haverjait bökködni hanem megszólít. Ha nem tetszel neki akkor meg nem történik semmi, de ilyen nyiltan biztos nem nyilvánítja ki a nemtetszést.

Aki felhívta a haverjai figyelmét rád Ő a májer a haverjai meg a köcsög csicskái!

2015. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!