Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Nem értelek titeket ha van egy kicsit túlsúlyosabb lány egyből le nézitek egyből jön a dagadt disznó jelzés mind azok ellenére hogy a lány ad a külalakjára mert edz formába akar jönni de ti ezt nem tudjátok.

El megy egy buliba és egyből a többi lány és fiú a háta mögött duruzsol és ő csak jól szeretné magát érezni de így ez nem megy neki...


2015. szept. 6. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem csinálom ezt. Nekem tetszenek a teltebbek is.
2015. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van egy bizonyos határ (nálam) amitől már nem elfogadható, mert igénytelennek tartom tőle. Ha annyira kövér, akkor azt jelenti, hogy nem elég igényes magára, hiszen nem törődik az esetleges kövérségből fakadó betegségekkel.

Ez csak az ingerküszöbömtől függ.

Egyébként ha kicsit túlsúlyosabb, az egyáltalán nem gáz, részben genetika is.

És ne foglalkozz vele, hogy mit mondanak, lesz valaki, aki így fog szeretni, ahogy vagy. :)

2015. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen làny osztalytársam..ő is "teltebb" volt..járt edzeni meg minden és jol nézett ki :) Ha úgy van ahogy leírtad szerintem te is nagyob jol nézhetsz ki :) És ne foglalkozz másokkal :D
2015. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen az embernek van egy ingerküszöbe nem olyan emberre gondoltam aki 150-60 kiló mert azért az szerintem más. de ha mondjuk egy kis súlyfeleslege van akkor az is más szerintem.

Köszönöm a kedves szavakat.:)

2015. szept. 6. 17:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan, én például soha nem nézek le senkit, soha nem mondom az arcába hogy dagadt, vagy hogy halszálka vagy valami, nem szeretek megbántani másokat oknélkül.
2015. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak nézd azt hogy 100 emberből ti vagytok azok páran akik nem bántják a másikat, ez tiszteletet von maga után tény de a többi agyatlan nem tudja sajnos nem azt mondom hogy ne bántson senki senkit.. csak azért ha lenne annyi emberség bárkiben akkor nem lenne ez xy lányt fiút megbántani a mássága miatt.
2015. szept. 6. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem nem csináljuk ezt, csak van 1-2 ilyen srác.

Ha egy kis súlyfelesleg van, az nem okoz problémát. Aki az ilyen lányt (vagy akár fiút) ledisznózza, egyszerűen csak bunkó. De még egyszer mondom, szerintem nem ez a jellemző. (2. voltam)

2015. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2015. szept. 6. 17:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok de még senkire nem mondtam komolyan,hogy dagadt vagy deszka..1x-1x hülyeségből mondom de úgy,kismalac meg ilyen hülyeségek..aztán rávagom,hogy viccelek csak és az illető személy is röhög...de például az egyik fiú osztalytarsamat annyit gúnyolták evel meg más dolgokkal is,hogy pszihológushoz került(nemtudom hogy írják rendesen) Bánom,hogy 15 éves vagyok..inkabb lennék idősebb és komolyabb lenne az ismerőseim tőbbsége...nekem mindenki egyforma..fel a fejjel és ne foglalkozz másokkal,ha megint elmész egy buliba légy büszke arra,hogy te másként nézel ki és ne gyötörd magad ilyeneken mert csak jobban rádszálnak és rosszabb vége lesz :) Nemtudom,hogy mennyit segítettem..de azért remélem,hogy eleget :)
2015. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem csináltam ilyet... és nem is fogok :) Aki egyből ilyen jelzőkkel illet valakit... az egy nagy bunkó és nem is érdemes odafigyelni rájuk.

17/F

2015. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!