Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nincs facebookom és ezzel gyakorlatilag el vagyok szigetelve? (költői kérdés, többi lent)

Figyelt kérdés
tudom, mert mindenki azon nő fel, blabla, de istenem, ez már beteges! úgy érzem, esélyem sincs vagy nem is tudom. nyugtassatok meg, hogy nem így van és vannak még önálló gondolatokkal rendelkező korombeliek (no offense a face felhasználók felé természetesen)
2015. nov. 19. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom csajozni akarsz azt meg ott úgyse szeretik
2015. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs Facebook-om, és nem is érzem, hogy bármiben "hiányt szenvednék".

Aki fontos, azzal viberen irogatunk, vagy felhívom, és találkozunk. :)


20/L

2015. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ---Laura--- ***** válasza:
100%
Nekem sincs facebookom és meg vagyok nélkűle.Attól,hogy még az mbernek nincs facebookja nem jelenti azt,hogy elvan szigetelve.Ha nyílt ember vagy és barátságos,közveten akkor simán szerezhetsz barátokat nem kell ehhez facebook.
2015. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen sajnos ez így van főleg a városokban. Én vidéki iskolába járok, itt is vannak face függők, de közel sem annyi mint városban.És igazad van szerintem is beteges hogy az emberek folyamatosan azon lógnak és lassan egymáshoz se szólnak, inkább írnak egymásnak.És ez a szomorú h ezen nőnek fel. Szinte minden 11-12 éves gyereknek van már fészbukja és emiatt lesznek függők.
2015. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1: lány vagyok, és nem leszbi

épp ez a baj, alapvetően barátságos vagyok, de nagyon nehezen nyílok meg, és nincs türelmük az embereknek kivárni

2015. nov. 19. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó tudni,hogy van még olyan lány akinek nincs fb-je.Nekem sincs.Pár ismerősöm piszkál,hogy csináljak,de én valahogy nem érzem szükségesnek.Nehezebb így,mert az emberek többsége ma már senkinek néz ha nem vagy fennt...Csak találnék egyszer egy ehhez hasonló gondolkodású lányt mint te
2015. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem én, ismerős... :D Akkor se lenne "jobb" ha lenne fészbukkod, mert az ilyenek(manapság "normálisnak" címzett fiatalok) csak unalomból írnának rád, nem azért, mert érdekli őket mi van veled. Legalábbis én így tapasztalom, nekem van profilom, de teljes szívből rühellem. Sajnos muszáj volt, mert sok személyes ismerősöm, tanárom is csak ott érem el. Undorító, hogy lassan mindent ahhoz a nyomorult közösségi oldalhoz kötnek... A mi korosztályunk elbutult többségének 10-20 év múlva igazi barátaik sem lesznek akikre lehet számítani, a saját korlátoltságuknak köszönhetően... Azért ismerek pár egyéni gondolkodású emberkét magamon kívül, meg jó látni itt is párat... :D

17/L(Párom van, de barátkozásra nyitott vagyok)

2015. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!