Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha a lányak volt, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a lányak volt, a fiúnak meg nem volt még párja korábban?

Figyelt kérdés
Tehát a fiú úgymond még zöldfülű. Nekem valahogy nem megy ki a fejemből, és kicsit gáznak tartom hogy nekem az első lenne, a lánynak viszont én a második. Mi a véleményetek? 17F

2015. okt. 29. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kicsit sem baj, nyugi. Amúgy a kapcsolatotokban valószínűleg úgysem fog túl sokszor előkerülni az a tma, hogy melyikőtöknek hány exe volt már ;).
2015. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.


Én jelenlegi barátom aki 23 éves neki soha nem volt barátnője, sőt nem is csókolózott még lánnyal és még szűz is volt a lelkem. Anyukám mutatta be nekem mert egy helyen dolgoznak, én is eleinte inkább tartottam tőle, mert külsőre hát eléggé nem jött be. De anyukám sokat mesélt róla hogy mennyire jó fej, kedves, intelligens és baromi vicces. Nálunk tartott anyum ilyen kis összejövetelt munkatársak terén akkor én is itthon voltam és bemutatott a srácnak. Akkor jóformán nem foglalkoztam vele meg amikor beszélt meg poénkodott mindenki nevetett rajta kivéve én, nem kedveltem akkor furcsa módon, talán mert túl érett volt és azért ami igaz mert jobbára 30 év feletti barátai vannak szóval én nem éreztem azt hogy lesz-e köztünk valami. Aztán pár héttel később baj volt alaptopommal, anyum akkor a srácot hívta át hogy nézze meg mert ért hozzá, én akkor szívem szerint elmentem volna itthonról de nem tudtam, aztán akkor beszélgettem picit a sráccal mert anyum kettesben hagyott vele, apám meg igaz ő akkor ismerte meg és ő sem nagyon kedvelte főleg hogy anyummal baromi jó barátok szinte már ezért is szíve szerint kivágta volna az ablakon de jócskán visszafogta magát. Akkor picit beszélgettünk és akkor rájöttem hogy nem is olyan rossz arc mint ahogy láttam, én attól féltem hogy túl felnőtt akar lenni mellettem, de végül rájöttem hogy jól ki lehet vele jönni, akkor apám is érdekes módon amikor hallotta milyen jól elvagyunk a konyhába ő is már jobban fellélegzett és ő is kezdte kedvelni őt, de azért még résen volt. Aztán ugye facebookon megtaláltuk egymást és órákat beszélgettünk meg minden és végül egyre többet találkoztunk, anyum az szinte örült neki hogy ilyen jóba lettünk én akkor 18 éves voltam aztán kiderült hogy a srác szűz, sosem volt barátnője mert kövér volt amit anyum is mondott hogy eleinte nagyon gázul nézett ki, meg akkor jellemre is más volt. Aztán én picit furcsálltam ezt de sosem tartottam cikinek főleg hogy nem ő tehet erről és mégsem egy fizetős szolgáltatást vett igénybe ezért mert megtehette volna simán, vagy épp buliba szed össze egy részeg csajt aki akár egy 80 évessel is lefeküdne. Én ezt értékeltem benne hogy egyrészt fel vállalta mert a mai világban sokan már azt cikinek tartják ha valaki 14 évesen még szűz. Igaz én nekem voltak már kapcsolataim 15 éves korom óta élek nemi életet igaz akkor is ritkán de volt rá példa mert nem akarom fényezni maga de csinos lány vagyok és sokan udvaroltak nekem. Én a jelen barátommal már több mint 1 éve vagyunk egypár és nem tartottam sose cikinek a barátomat hogy ő ilyen. Igaz furcsa volt nekem az első mert ugye ő izgult meg elég nehezen ment neki a dolog és sosem volt dolgom kezdővel de végül annyira belejött hogy ma már szinte maximálisan kitud elégíteni és én már csak őt akarom mert akárhány pasim volt eddig, a jelen barátom a tökéletes pedig szűz volt mikor először feküdtem le vele, igaz nehezen ment de akkor sem volt rossz.


Nem ciki ez nincs ebbe semmi.

2015. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. nov. 1. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!