Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha még nem volt csajom 16/f?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még nem volt csajom 16/f?

Figyelt kérdés

#barátnő #csajozás #társkeresés #csajozási problémák
2015. szept. 2. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2015. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
egyáltalán nem az :) az előző barátomnak is én voltam az első és 17 éves
2015. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy ez inkabb jo :D 16/L
2015. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, akkor még nekem sem volt. A lényeg, hogy ne add fel, ha van egy lány aki tetszik akkor legyen önbizalmad és próbálkozz. Ha nem jön össze, hát nem, jön majd másik.


Én 18 vagyok, mindjárt 19, de még csak egy barátnőm volt, vele most is együtt vagyunk, fél éve. Már én is eléggé kivoltam előtte, reménytelennek éreztem a dolgot, aztán a semmiből egy házibulin akadtam össze a szerelmemmel. Sosem tudhatod, mit hoz a sors! :)

2016. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!