Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozási praktikákat valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási praktikákat valaki ajánlana vagy valami hasonót?

Figyelt kérdés
17.fiú

#Csajozás...
2015. aug. 6. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dicsérd meg, ami tetszik rajta, hívd fel a figyelmét a jó tulajdonságaira, keress közös vonásokat és azokra is hívd fel a figyelmét, hogy "héé, ebben is egyezünk". (azért fontos, hogy ne próbálj hasonlítani rá mindenben, mert kiderül, hogy nem is téged ismert meg) Nevettesd meg és hagyd, hogy magáról is beszéljen, ne legyél önző, hallgasd meg a problémáit és segíts neki benne. Persze azért mondd el a saját véleményedet is, hogy ismerjen meg és ha túl sok dologban nem vagytok egy hullámhosszon, akkor nem feltétlen ő az igazi.


Fontos, hogy ne ess túlzásokba és legyen normális beszélgetés is, ne csak az, hogy dicsérgeted. Ne legyél túl nyálas, sokszor a lányok sem szeretik. Ha rosszabb pillanataiban van, akkor támogasd és érezted vele, hogy foglalkozol a problémájával, mögötte állsz és támogatod.


Tiszteld és kezeld egyenrangúként.

2015. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ezek közül majdnem mindet de akkor is nagyon nehéz befűzni.Nincs több ötletem azért kérdeztem.De azért köszönöm a tanácsokat.
2015. aug. 7. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!