Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez valami új csajozási trükk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új csajozási trükk, vagy komoly?

Figyelt kérdés

Nem egy sráctól hallom már, hogy úgy érzi, mintha mindigis ismert volna, meg olyan furcsán jól érzi magát velem. Volt, hogy egy idegen sràc a barátnöje jelenlétében megfogta hátulról a kezem, és a kérdésre, hogy mit szeretne, csak annyi választ kaptam, hogy "Csak legyél itt"

A volt barátom álmodott velem, mikor még nem ismert, a jelenlegi szintén (olyan eseményeket, amik beválltak), söt, még az exe is.

A Föld túloldalán élö (vagy onnan származó, de személyes ismerö) fiubarátaim meg vannak gyözödve, hogy nekik velem kell lenni, volt, aki el akart venni pár hónap/év után.


Ez az új csajszédítö romantikus kamu?


2015. aug. 2. 15:49
 1/4 RRR ***** válasza:
a kisugárzásod a ludas
2015. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a nárcizmusodnak hízelegnek? Azért ennyire senki nem különleges. De persze legyen egy egészséges önbizalmad.
2015. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek aztán komoly "trükkök"...
2015. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mondanám trükknek, de ilyeneket én is kaptam már. Nem feltétlenül mindig hiszem el, de valljuk be jól tud esni.


Szerintem csak bróbálnak a szívünkre hatni. Tudod, ilyenkor még a "beetetési időszak" van...:D

2015. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!