Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az ha nekem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha nekem még komoly elvárásaim vannak? 19/L

Figyelt kérdés
Legyen a fiú intelligens, igényes, művelt, kezeljen egyenrangú félként, tudjak vele bármiről beszélgetni, ne legyen egy papucs. és legfontosabb hogy elsőre ne akarjon mindent! Udvaroljon, szerezzen meg! Manapság merre vannak az ilyen srácok? Ha még léteznek egyáltalán.
2015. júl. 29. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Keresni kell, sokat. Én egy tizessel voltam több, mint most te, mire megtaláltam. De én sem adtam lejjebb az elvárásaimat, nem lennék boldog, ha olyan kompromisszumot kötök, amivel nem értek egyet.
2015. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
oké... és te cserébe mit tudsz nyújtani?
2015. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

27 leszek.

+ van egy gyerekem. Így még nehezebb. Hát én se találom. Ezek az egyenrangúságot hírből sem ismerik.

2015. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Én levennélek a lábadról ;)
2015. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Szívesen megismernélek, mert úgy látom a 100-ból te vagy az egy aki még a romantikát és az ismerkedést értékeli és nem az anyagi és hasonló felszínes dolgokat tartja a legfontosabbnak...
2015. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
megértem nekem is elvárás a magas fizetés például
2015. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Aki pinának tartja, az ne is pitizzen. Nem értetted a kérdés lényegét.
2015. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

Itt az lesz a baj, hogy a fiúk legjobban kinéző 3%-ából akarsz egy ilyet. Egyrészt kevés ilyen van köztük, mivel enélkül is bármikor kapnak lányokat, ha 1 órára akarnak, akkor 1 órára, ha egy életre, akkor egy életre, szóval sorban állnak és felajánlkoznak nekik a lányok, még Nálad jobban kinéző, és kevesebb feltételt állító lányok is. Akkor -az ő szemszögükből nézve- minek udvaroljon Neked?


A másik kérdés, amit már valaki más feltett, hogy Te mit tudsz nyújtani, mit adnál egy kapcsolatba?

2015. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

8#

Oké, akkor lehet menni és virággal meg szerelmes versekkel sorban állni a kérdező ajtaja előtt, ő pedig majd válogat mint a piacon.

2015. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj az, ha vannak elvárások, csak reálisak legyenek. Ahogy a tieidet nézem, nincsen velük baj, szerintem nem vársz túl sokat. Csak az udvarlás, az sok fiúnak már nehezen megy a mai világban, mikor mindenki mindent azonnal akar. De nem lehetetlen, hogy ilyet találj.
2015. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!