Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az ha nekem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha nekem még komoly elvárásaim vannak? 19/L

Figyelt kérdés
Legyen a fiú intelligens, igényes, művelt, kezeljen egyenrangú félként, tudjak vele bármiről beszélgetni, ne legyen egy papucs. és legfontosabb hogy elsőre ne akarjon mindent! Udvaroljon, szerezzen meg! Manapság merre vannak az ilyen srácok? Ha még léteznek egyáltalán.
2015. júl. 29. 21:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Vártam, hogy majd idesereglenek a kisfiúk, és elmondják, hogy márpedig ők pontosan ilyenek, mégsem kellenek senkinek, mert a lányok csak az izmos, bunkó, pénzes pasikra buknak... csodálkozom, hogy nem érkezett még egyetlen ilyen hozzászólás sem o_O
2015. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Ezek közül mind jellemző rám, kettőt tippelhetsz eddig mit értem el?. 2-3 szánalom szexet, meg több tucat "szeretlek, de mint barátot", illetve ehhez hasonló friendzone beutalókat. Másfél évem ment el arra, hogy szaros tacskó módjára pedáloztam a nőkért, szóval köszönöm, de azt a 3 deka önbecsülésemet, ami megmaradt szeretném megtartani. A pókösztönöm azt súgja, hogy tőled is hasonló dolgokat kapnék, szerencsére valószínűtlen, hogy valaha is találkozunk, de azért előre kifejezem a sajnálatomat, ugyanis esélyes, hogy egy tetves suttyót fogsz választani (akárcsak a nők jó része), aki szanaszét fog alázni és valószínűleg egy életre megsebez lelkileg, szóval ismét csak sorry minden elkövetkező dolgokért.
2015. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
Eszem ágában sincs egyetlen nő elvárási listáját sem pipálgatva teljesíteni. Nehogy már csak én akarjalak megszerezni téged. Tegyél te is a kapcsolatért, ha egyébként szimpatikus vagyok neked. Ezt úgy írtam, mintha velem szemben állnál adott helyzetben. :) Ezek sablonelvárások amúgy is, simán teljesíti 200 millió férfi is.
2015. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hercegnő?
2015. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ne csináljátok már ezt, csajok! ne már, hogy ezek komoly elvárások?!
2015. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, te ezért cserébe mit nyújtasz? :D
2015. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
8%

Azzal semmi gond nincs, csak nembiztos, hogy teljesülni fognak.

Egyébként meg Kérdező, pont az intelligens, művelt, rendes srácokat pakoljátok állandóan a friendzóne-ba, és a pénzes sportkocsis pasassal jöttök össze.

2015. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Megszerezni?!Mi ez valami Pokémon?! :D
2015. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Nincs semmi baj ezekkel az elvárásokkal. Csakhogy ezeket a legtöbb nő kem képes viszonozni. Elvárni mind tudtok, de viszonozni semmit.
2015. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Noren1989 ***** válasza:

Ahogy fentebb is írták, h tudsz-e cserébe mit nyújtani:

legyél csinos, intelligens, talpraesett, szerető..etc. KEZELD A PASIKAT EGYENRANGÚ FÉLKÉNT...

Amúgy valószínűleg ezek mellett tucatnyi elvárásod van, aminek meglétéről kizárólag a tudatalattid "tud".

25/F

Amúgy, mi férfik, nem csinálunk listát az elvárásainkról...

2015. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!