Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pua.hu csajozási tanfolyam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pua.hu csajozási tanfolyam módszere miről szól?

Figyelt kérdés
A bevezető videojában, mely ingyenesen megtekinthető, egy módszerről beszél, amire réjött, és ezzel problémamentesen leeht találni egy lányt. Mi ez a módszer? Nagyon kellene a segítség. Rövid megfogalmazás is elég, csak a lényeget tartalmazza.
2015. jún. 8. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról, hogy lehúznak téged anyagilag.
2015. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/user/SimplePickup/videos Nézd meg ezeket a videókat, ha tudsz angolul. Kezdd a legrégebbiekkel.


A pua tanfolyam kb. arról szól hogy legyél tökös, merj odamenni lányokhoz és szard le ha 100-ból 99 visszautasít, ha a századik nem fog, nyert ügyed van. (Persze ez butaság, attól hogy megszerzed valakinek a számát, nem lesz automatikusan a barátnőd, az csak az első lépés.)


Ha párezer Ft lenne egy teljes napra, akkor azt mondanám, hogy megérhetné. Ugyanis ott van egy rakás olyan ember mint te, nem érzed magad egyedül, s szó szerint belelöknek az életbe, nem tudsz menekülni, s közben rájössz, hogy tök buli az egész. Kimozdítanak a komfortzónádból. Azonban többtízezer forintot nem ér meg. Nekem egy haverom volt ilyen tanfolyamon (azt hiszem egy hétvégére), azt mondta hogy jól érezte magát és neki megérte. Más kérdés, hogy ez évekkel ezelőtt volt és azóta sincs barátnője...

2015. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Első leírta a lényeget.

Mint mikor olyan ír gyereknevelési könyvet,akinek nincs is gyereke.

2015. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Megtanítja, hogyan kezelj tárgyként embereket, hogyan manipuláld őket. Jól meghülyít, lehúz, de mindeközben te azt fogod hinni, a mindenség ura vagy.
2015. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Akkor a szívemre hallgatok, nem pedig másra, aki géppé tesz.
2015. jún. 8. 19:52
 6/9 Cucmak válasza:
37%

Nem vetted észre, de most is másra hallgattál! :)


Azokra, akik lehúzzák a pua-t.


Én és sok más ismerősöm is sokat profitált a puafesztivál tréningjeiből. A pua.hu-t nem ismerem.


Jimmit a puafesztiváltól lehet keresni, ő profi. 15 éve tréner. 10 éve pua tréner.


Van egy haverom. Évek óta nem volt barátnője, és 2 hónapja kapcsolatban. És van még pár ilyen.


"Megtanítja, hogyan kezelj tárgyként embereket, hogyan manipuláld őket."


:) Ezen röhögni tudok. Azokat lehet manipulálni, akik manipulálhatóak.


Érdekes a nők arra vágynak, hogy valaki emberként és nőként bánjanak velük, ha valaki mást oktat, akkor az nem ember. Jimmi jó ember ő erre oktatott, és belénk is verte! :)


A nők nem panaszkodnak!


Én inkább olyanokról hallok, hogy aki nem ment el tréningre, csak olvas, az rosszul alkalmazza, és hajlamos tárgyként (strigulaként kezelni őket)


"Jól meghülyít, lehúz, de mindeközben te azt fogod hinni, a mindenség ura vagy."


Lehúz? A puatréning előtt 150 ezer körül kerestem. Azóta odamentem (odamertem állni) a főnökömhöz, és 220ezret keresek, és most váltok duplabérért úgy néz ki. Nekem eddig a 10x-ét már simán visszahozta. 2 éve csináltam a tréninget.

2015. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 twoa. válasza:
100%
Pénzlehúzás! 100-300ezer ft egy tanfolyamuk.A titkos módszer meg egy kamu.csak hogy Menj el a tréingükre.Mindegyik arra lyukad ki hogy van titkos módszer de a tréningjükön megtudod mi az.A tréningük meg nevetséges.Mekkora átverés.Aki beeszi az meg is érdemli..
2015. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: Hogyan is kell akkor közeledni egy lányhoz? Mert nekem az ismerkedés nem megy, sehogy se tudok megnyerni magamnak egy lányt, ha nem ír vissza fecebookon, meddig várjak?
2015. jún. 10. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

,,ha nem ír vissza fecebookon, meddig várjak?"


PUA training nélkül is megmondom neked, hogy facebookon ismerkedni hülye ötlet. Lehet, hogy 10 000-ből 1 embernek bejön, azonban valószínűbb, hogy már azelőtt ráuntok egymásra, hogy találkoznátok. Mindig élőben ismerkedj, a facebookot csak arra használd, hogy miután már megismerted, elhívhasd valahova (bár arra is jobb a telefon).


Facebookon esetleg akkor érdemes vele hosszan beszélgetni, ha már tényleg komoly kapcsolatban vagytok

2015. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!