Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ennyire baj lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennyire baj lenne?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van,és általában ezért nem sikerül soha egy párkapcsolat,miért baj az hogy egy fiúnak hosszú a haja?17f

2015. júl. 21. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A barátomnak hátközépig ér a haja (göndören) ,derékig fogja növeszteni ,egyszerűen imádom. Hosszúkás vékony arca van úgyhogy nagyon jól áll neki az oroszlánsörény én meg imádok beletúrni ,babrálni vele , és színpadon is jól mutat :D


Egyébként erre nincs ilyen sablon amit minden lányra rá tudsz húzni , én már kicsi koromban is hosszú hajú fiúval lattam magam a jövőben, valószínűleg a zenei ízlésem miatt is és mert apukámnak is ugyan olyan haja vokt mint amit barátom növesztget , de rengeteg lánynak (valószínűleg a többségnek ,de ki tudja) nem fog tetszeni. Ki kell várnod a megfelelő személyt akinek tetszik majd a hajad ,vagy ha nem is tetszik ,nem lesz ennyire felületes és elfogad így is. Sok év áll még előtted nyugi.:)

2015. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#8: Mondtam egy szóval is, hogy baj ha az ember rocker??! Ő dolga, az én SAJÁT véleményem mondtam el, nem szimpatizálok a rockerekkel, nem jönnék össze rocker sráccal, ennyi. Nem tudom miért kell rögtön letámadni az embert. Talán te is az vagy, hogy ennyire rosszul érint..?
2015. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Dehogy baj!Akinek nem tetszi,hagyd!Ne azok vèlemènyère adj,mert te ezt szeretet ès a hajad Te vagy. 17/l
2015. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Undoritonak talalom. Bocsi
2015. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Gyémántlány ***** válasza:

Nekem nem lenne baj. A te dolgod, hogy milyen a hajad, én sem változtatnám meg az enyémet semmilyen párkapcsolat kedvéért, a fiúktól sem várom ezt el.

Ha rendes vagy, jól el lehet veled beszélgetni, becsületes vagy, stb, nem igazán fog számítani, hogy nézel ki.

Majd találsz egy lányt, akinek így fogsz tetszeni! Aki meg nem fogad el így, arra nem érdemes egy kicsike időt sem szánnod.

2015. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én rocker csaj vagyok, nagyon bejönnek a hosszú hajú fiúk! Megkérdezhetem, hogy milyen színű, és mennyire hosszú?
2015. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Mindig is a hosszú hajú fiúkért voltam oda. Rövid hajúakra szinte rá sem néztem. Hidd el, rengetek olyan lány van aki ugyan így gondolja. 21/L


Akit meg amúgy ez zavar, ássa el magát. Vagy keressen magának egy beszélő ecsetet. :)

2015. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nekem is bejön a hosszú haj:)

És az se hátrány ha rocker,legalább normális ízlése van:D

18/l

2015. aug. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!