Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ennyire baj lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennyire baj lenne?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van,és általában ezért nem sikerül soha egy párkapcsolat,miért baj az hogy egy fiúnak hosszú a haja?17f

2015. júl. 21. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj.Majd megtalálod azt aki ez miatt nem fog elítélni vagy valami..es aki nem csak a külsőt nezi..mindenkinek mas az ízlése.
2015. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejöttek a hosszú hajú pasik, kb. mikor 13 éves voltam. Azóta már kinőttem belőle, és kifejezetten nem jönnek be, nem tudom, hogy ezzel a többi csaj hogy van ez csak az én véleményem.

20/L

2015. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Öcsém, ha egy nő miatt is levágod a hajad, hát meg is érdemled! ;) Akinek tetszel az így fog elfogadni, a többi meg mehet a sunyiba! Ezt vésd észbe!
2015. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
eddig csak ezért nem jöttek velem össze de megmondtam nekik is hogy nemfogom levágatni még azért se..
2015. júl. 21. 16:16
 5/18 anonim ***** válasza:

Én speciel irtózom a hosszú hajú pasiktól, rendkívül irritál, és általában ezek a fiúk számomra elég elvontak, rockerek stb.. Persze a hosszú haj nem feltétlen egyenlő ezzel, csak én eddig ezt tapasztaltam.

Szíved-joga eldönteni, hogy márpedig te nem vágatod le, de akkor vállald azt, hogy lesznek, akiknél emiatt nem lesz esélyesed.

2015. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem be szokott jönni, ha egy fiúnak hosszú haja van, de ez általában a stílustól, vagy az arctól függ.

Volt több ismerősömnek is hosszú haja, és én sosem gondoltam, hogy azért ne legyek kapcsolatban fiúval, mert hosszabb a haja...

2015. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

Én szeretem ha egy fiúnak hosszú a haja,de ettől még a rövid hajúakat is szeretem:)

A raszta meg *-*...

Szóval nekem nem problem

2015. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És akkor mivan ha rocker? Ugyanolyan ember mint te? -.-
2015. júl. 21. 17:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a hosszú haj és nem egy barátnőm, ismerősöm van akinek kifejezetten tetszik. Ha rocker akkor meg pláne. Szinte kötelező a hosszú haj :D A rocker pasiknak meg amúgy is jó ízlésük van. Ha neked az a haj tetszik akkor ne vágasd le egy lány kedvéért sem! 16/l
2015. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akik nem szeretik, ha mások eltérnek a sablontól, ne is törődj az 5-ös válaszolóval. :D Amúgy szerintem menő a hosszú haj, csak ne legyen elhanyagolt, mint amit sok hosszú hajú lánynál látni.
2015. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!