Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? (ismerkedés)

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen megy az ismerkedés, ha egy lánnyal beszélgetek nem jut eszembe semmi. Ha tetszik egy lány nem merem megszólítani, nehogy nemet mondjon. Nemtudom magamról eldönteni, hogy szép vagyok-e vagy csúnya. Volt már mikor egy lány észrevehetően közeledett, de nem mertem megszólítani és ez már nagyon zavar.

Van valaki hasonló esetben? Mit ajánlotok? Hol tudnék tanácsokat szerezni? Honnan lehet bátorságot szerezni?

16/F



2015. júl. 21. 12:32
 1/5 anonim válasza:
Írj privátba, és segítek szívesen :)
2015. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok sajnos :/

Nincsenek barátaim se senkim

Valaki tud segiteni?

2015. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdező és #2


Ezeken csak ti tudtok segíteni. Az önbizalomhiány ilyen sajnos, kell szerezni önbizalmat, csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz és amiben jó vagy (gépezésen kívül), kezdj el valami sportot űzni, és járj emberek közé.. 16 évesen ott van még az iskola is, minden nap össze vagy zárva korodbeliekkel. Csak engedd el magad kicsit, és ne félj a kudarcoktól, mert azzal, ha meg sem próbálsz valamit, te magad vállalod a kudarcodat.

Ha tetszik valaki, merd ezt neki kimutatni. A bátorságot és az önbizalmat értékelik a lányok :) és még ha mondjuk nem is viszonozza a dolgokat, jól esik nekik, ha tudják, hogy te vonzónak és szépnek találod őket, és nem fognak veled bunkózni (amelyik meg igen azzal nem érdemes foglalkozni mert buta mint a föld..).


Járjatok el futni, úszni, kondizni, valami küzdősportra vagy akármire, ami testmozgással jár. Feltölt mentálisan és sokkal pozitívabb életszemléleted lesz ezáltal :)


Remélem tudtam segíteni :)


20/F

2015. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ.
2015. júl. 21. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jártam edzésre de az az edzés megszünt de másba nem vagyok sikeres
2015. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!