Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ezzel így? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ezzel így? 15/F

Figyelt kérdés
Mostanában egy normális lánnyal sem találkozok, mindegyik csak ezek után a "menő" fiúk után futkorásznak, oké alapvetően nem nézek ki a legjobban , de szerintem annyira nem is vagyok csúnya. Én inkább szeretnék egy értelmes, komoly, vicces lányt, nekem is sokszor fontosabb a belső, nyilván a külső is valamennyire , de nekem az jobban számít hogy milyen egy lány belülről , hogy lehet vele komolyan beszélgetni, viccelődni.. Van aki még így van ezzel?

2015. júl. 19. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a fiúkkal is ugyanez a helyzet. 16/L
2015. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én nekem is ez a bajom... Egyszer szerelmet vallott nekem egy "menő" "páwa" gyerek és akkor meggyengültem és hittem neki utána meg átvágott. Azóta keresem a normális fiúkat, de sehol... 14/L
2015. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is a falnak megyek ezektől a lányoktól. Tök mindegy nekik, hogy az adott fiú sík hülye, ha kondizik, akkor kell nekik. De sajnos ez fordítva is igaz:/

14/l

2015. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is, a legtöbb fiúnak csak ezek a nagymellű, nagyseggű divatlányok tetszenek, másokkal le sem állnak beszélgetni, de szerencsére azért akadnak kivételek :D
2015. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez nagyon igaz, pont ez a bajom.. a legtöbb lány meg sem akar ismerni, pedig sokkal normálisabbnak érzem magam jó pár fiúnál..
2015. júl. 19. 17:59
 6/19 anonim ***** válasza:
Hmmm... én is így vettem észre, bár nem annyira régen sikerült egy nekem nagyon szimpatikus lánnyal megismerkednem. :D Csak ne 400km-re lakna tőlem... :( 17/F
2015. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, sok szerencsét vele ;)
2015. júl. 19. 18:04
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, van kedved beszélgetni?

3# vagyok

2015. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#7 Köszi. Ha meglesz ősszel a jogsim, tuti meglátogatom. Mondjuk még Romániában nem voltam soha senkivel, szóval ha egyedül megyek és én vezetek, akkor elég vicces lesz. :D
2015. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez fordítva is igaz.

Elegem van azokból akik csak arra mennek. Azt viszont nem értem, hogy az ilyen "menő" gyerekek miért vannak elszállva maguktól mert ezek biztos hogy nem okosak és csak attól menők hogy anyuci/apuci megveszik nekik a legmárkásabb, legmenőbb cuccot és egyből már ők a valakik (tudom hogy egy kicsit össze-vissza írtam le) 14/l

2015. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!