Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnék ezzel kezdeni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék ezzel kezdeni, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok..

nos mióta vége lett egy több éves kapcsolatomnak azóta folyton csak a csalódás.. nagyon könnyen megszeretem és már annyira megkedveltem akikkel azóta "lettem" volna.. ők is teljesen odavoltak, erre egyikből sem lett semmi.. pedig csak egy normalis kapcsolatot akartam nem olyan bonyolult ez.. nagyon könnyen megkedvelem, beleszeretek és jön a pofára esés úgy, hogy még csak össze sem jöttünk... =/


2015. júl. 6. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
operáltasd át magad nővé
2015. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
figyelj ugyan ebbe a cipőben járok 17f 2 hete lett vége egy 4 éves kapcsolatom ahol már a leányzó a jegyesem volt :( engem is azóta ez súlyt :(
2015. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg az egyik spanodat,hogy pofozzon fel.Csak észhez térsz majd.
2015. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!