Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ettől most egy unalmas,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől most egy unalmas, antiszociális lány vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretek bulizni, nem is járok olyan helyekre. Nem drogozom, a cigitől undorodom. Inkább hobbijaim vannak, szeretek olvasni és olyan helyekre járni, ahol művelődni is lehet, nem csak a földig inni magunkat. Jó tanuló vagyok pluszban, ami nem azt jelenti, hogy az egész napom a könyvek bújására megy el, vagy ne szeretnék szórakozni. Csak én máshogy teszem.


Ez akkora probléma? Nem szólom le azokat, akik nem ezt teszik. Nyilván, a tudtukra adom, hogy ez nem az én világom, de ennyi. Akkor nekik miért kell beszólni?



2015. jún. 20. 15:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 15/L
2015. jún. 20. 15:04
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

konkrétan be is szólogatnak vagy csak te állítod ezt?

én se járok bulizni és nem is cigizek de mégsem tartom magamnak se unalmasnak sem antiszociálisnak.

2015. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én se tartom magamat annak, nem erről van szó. De igen, rendszeresen megkapom a megjegyzéseket, hogy mennyire unalmas, antiszociális egyén vagyok. :/ Ettől függetlenül ugyan úgy nincs kedvem semmi olyasmihez, amit eddig nem csináltam, csak nem értem, mi ebben olyan rossz.
2015. jún. 20. 15:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi rossz nincs. Meg antiszociális sem lehetsz nagyon, mert ahogy írtad is, szeretsz szórakozni, csak nem bulizós helyekre jársz.

Akik meg beszólnak, biztos azt hiszik, mekkora menők, hogy ők olyan bulikba járnak, ahol jól leisszák magukat, beszívnak, meg hasonlók... Az ilyenekkel szerintem nem kell foglalkozni, legalábbis én sem szoktam.

2015. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem se tart senki se anti-szociálisnak, pedig én is nagyon szeretek olvasni, szoktam könyvtárba járni, cigizni se nagyon szoktam, viszonylag jó tanuló vagyok, és buliba is ritkán járok (igaz, csak azért mert nincs alkalmam).

Valószínűleg azért tartanak anti-szociálisnak, unalmasnak, mert közöttük túl komolynak számítasz. Mellesleg akik egyfolytában leisszák magukat, mindig buliba járnak, cigiznek, drogoznak + még rossz tanulók is, figyeld meg, hogy nem sokra fogják vinni az életben.

Hogyha egyfolytában emiatt cinkelnek a barátnőid, akkor szerintem keress magadnak egy kicsit komolyabb társaságot, vagy egyszerűen hagyd rájuk.



16/F

2015. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán a barátnőimtől kapom ezt meg. Az osztályközösségemet sajnos nem igazán tudom leváltani. :/

De, ha esetleg ismerkedni próbálnék is ezt kapom vissza.

2015. jún. 20. 15:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, és engem is mindenki antiszociálisnak tart de figyelj, kit érdekel mások véleménye ? Ha TE így érzed jól magad akkor csináld azt ami örömmel tölt el és kész!

17/f

2015. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem vagy se antiszociális, sem unalmas! :) Csak valaki nem tudja értékelni...
2015. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tökéletes lány vagy :) főleg, ha még csinos is vagy. Szerintem borzasztó, hogy a 14-15 éves lányok minden péntek este az utcán fetrengenek, cigifüggők. És ez később se változik meg... De ezek szerint vannak még normális lányok
2015. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
igen örülnél neki hogy ilyen ember vagy,kevés manapság
2015. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!