Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen ellenséges velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ellenséges velem?

Figyelt kérdés

16 éves, kilencedikes, elég aszociális fiú vagyok.


Van egy lány az osztályunkban, aki elképesztően izgat! Tehát nem arról van szó, hogy szimplán tetszik, vagy kedvelném, de szexuálisan rettenetesen izgat!


Év elejétől kezdve ugyanúgy viselkedtem vele, mint a többi lány osztálytársammal, de érdekes, ő soha nem viselkedett úgy velem, mint a többiekkel. Már az első napoktól kezdve lenéző volt velem... Informatika órán mellettem ül, de hiába nem tudja mi a feladat, akkor sem kér tőlem segítséget, hanem szenved egyedül, vagy átkiabál a terem másik végébe, és az ott lévőktől kér segítséget.. Aztán, ha valamilyen csoda folytán mégis tőlem kér segítséget/hozzám szól, akkor soha nem néz a szemembe, sőt még az arcomra se! Máskor is, mintha direkt kerülné a szemkontaktust!

Érdekes, hogy minden lánnyal jóban vagyok, kivéve vele, de fogalmam sincs, hogy vele miért nem!

Soha nem voltam udvariatlan, bunkó vele..


Jó, most lehet mondani mindenfélét, eddig nem is lenne bajom, de valamiért iszonyatosan "akarom".

Tehát, hiába érzem, hogy nem kedvel (enyhe kifejezés), valamiért mintha egy kihívás lenne, amit muszáj teljesítenem. Soha nem éreztem ilyet lány iránt, de ő valahogy az irányomban mutatott lekezelő stílusával még jobban sugallja azt, hogy "szerezz meg". Ez most elég betegesen hangozhat, de nem tudom érthetően megfogalmazni..


Soha nem mutattam ki nyilvánosan az iránta érzett vonzalmamat, és senkinek nem mondtam el, szóval nem tudhatja, mégis gyökér..

Mindenki mással normális, csak velem nem!


Miért van ez?

Mit tegyek?


2015. jún. 12. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
velem is sok csaj bunkózott és hát ők engem csúnyának tartottak meg lúzernek, ahogy megtudtam idővel... akinek tetszettem az inkáb kedves volt velem vagy rám mosolygott, esetleg kérdezte van-e barátnőm, de nem bunkózott velem egy csaj sem eddig, akinek bejöttem volna ezt tudom
2015. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is vonzódik nagyon hozzád..épp ezért ilyen kegyetlen hozzád ..
2015. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát kérdezd meg
2015. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mond el neki,és vége a szenvedésednek
2015. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kapod meg
2015. aug. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak a holtestemen át
2015. aug. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!