Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem, szemeztem vele, hogyan kérdezem meg, hogy járna-e velem?

Figyelt kérdés

PL:ál kint a járdán,én haverokal mek ara,meg álunk kicsit odeb mint ő,oda megyek hozá,és mit modnjak neki?


én ere ogndoltam""Szia hogyvagy?miujs?,Mi a neved?lene kedved oda jöni??, meg mondom a franikót nagyon jól nézelki,nekem nagyon tetszel nagyon a topon vagy nálam,szoval én meg szeretnélek ismerni közelebről is"" és ha nemet mond,vagy azt modnja,hogy""most nicns kevdem meg ismerkedni senkivel,akor én meg coskolom,azal mindent el ronhtok?vagy ha azt mondja,hogy van pasim,akor mit icnsaljak,hogy ne legyen ciki?


2015. jún. 9. 11:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsa helyes irási hibákért,de telefonrol!! :)
2015. jún. 9. 11:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is tanulj meg írni, másodszor, ez nem éppen úgy megy hogy meglátod aztán megkérdezed hogy akar e járni veled..:D
2015. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia hogyvagy?miujs?,Mi a neved?lene kedved oda jöni?? ez jó lesz de még ne mond neki hogy járni akarsz vele az még korai
2015. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pappke,köszi a válaszod,akkor szerinted mikor mondjam neki,hogy járni akkarok vele?és ha azt mondja ninc skeved oda jöni?akor,hogy kérdezem meg,hogy ismerkedne-e vellem? :D
2015. jún. 9. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
kb a 3 randin már ré kérdezhetsz
2015. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered akkor először semmiképp se hívd oda a haverjaidhoz :D

Engem eléggé frusztralna :S

Esetleg kérd meg a haverjaidat, hogy picit maradjanak le hogy te beszelgethess a lánnyal :)


Szerintem csak ugy hirtelen ez a 'szia hogy vagy? Mizujs?' Picit túlzás

Mármint szerintem először menj oda hozza es természetesen köszönj is :D aztán kérdezd meg, hogy zavarod-e ( foleg akkor kérdezd meg, ha nem csak áll, hanem pl a telefonját nyomkodja)

Ha azt mondja nem akkor mar elindulhat egy beszélgetés bármiről

De ez a 'hogy vagy? Mizujs?' Tipikusan Facebook-os szöveg :/

Speciel en elő beszédben nem igazán dijaznam, foleg, ha először jon oda hozzam egy Srac ( ha b.nom kérdezne vay olyan akit mar régebb óta ismerek az OK )

Bármiről beszélgethetsz vele, de ha tudod akkor valakitől próbáld meg kipuhatolni, hogy mit szeret es akkor tudsz ugy kérdezni es hagyd hogy O beszéljen :)


Sok sikert :)

Majd írd meg hogy mi volt :) ( akar privátban is :) )

2015. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, es semmiképp ne Csókold meg :)


A lányok többsége ha érzi, hogy tetszik eg fiúnak ( szóval mar a Srac lep, pl beszélgetni akar vele) akkor mar próbál utalni arra, hogy van pasija :)

Szóval nem kell dirkektben rákérdezni :)


( előző voltam :) )

2015. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ha csak ugy simán azt modnja van pasim,akor mit icnsaljak,hogy n legyen égő ? :D am jo rendben Irok :D és köszi :) :D
2015. jún. 10. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!