Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek tetszik, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik, ha egy lány sminkeli magát?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, de csak mértékkel.

Ha már rajta van két kiló smink, az már gusztustalan szerintem.


15F

2015. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A szolid és odaillő smink tetszik. Alkalomkor, amikor meg kell jelenni, akkor inkább legyen, mint ne.

A vakolat kevésbé.

2015. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Attol fugg: ha 14 eves es fel centi vakolat van rajta, az nagyon gaz. Ha 20 eves es finoman kiemeli a vonasait egy enyhe sminkkel, az akar vonzo is lehet.
2015. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy kis szolid elmegy olyan kovács kamillás féle
2015. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tettszik. De tényleg mertékkel és az nagyon bejön ha a szemeb fekete (mármint a smink).
2015. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha kell és akkor is mértékel!
2015. jún. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 12 alatt még szerintem nem kell. Utána egy szempilla spirál már sokat tud dobni 1 csajon. Később meg alkalomhoz illően. A lényeg, hogy meg kell tanulni jól sminkelni és lehetőleg szakembertől. És sajnos a drága cuccok általában jobbak is.
2015. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Persze hogy teccik. De csak mértékbe :). ami a 10-13 éveseket ileti, nekik még nem kell az a smink. Te hány éves vagy?
2015. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ami az előző válaszomat illeti. azt nem én írtam, 1 hawerom írta. amúgy nekem is teccik, de csak mértékkel.
2015. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Visszataszító dolog tudni, hogy a szája, szeme, bőre valakinek mindenféle szerrel van bemaszatolva. Az ember nem szívesen közeledik ilyesvalakihez.
2015. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!