Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy lány de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány de hogyan tudnám felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tetszik nagyon egy lány de annyira hogy a hiánya kihat az egész napomra. A lányt csak látásból ismerem az egyik tömegközlekedésről és gyakran jár reggel vagy haza felé azzal a busszal amivel én.A baj az hogy nincsen benne elég elszántság nincsen elég önbizalmam hogy leszólítsam ha leszálltunk mivel nem tudom hogy bejövök e neki vagy sem. Ha le ül mellém vagy fel száll vagy csak a közelemben van akkor úgy érzem mintha a szívem a torkomban lenne és meg fagyok nem merek ránézni. Nagyon szar érzés ez mivel nem sokára jogsizok illetve vizsgázok és rengeteget kell tanulnom de Nagyon elvonja a figyelmemet ez a lány és néha idegeskedek is miatta..hogy nem szólítom le... nem szeretnék beégni kelletetlen helyzetbe kerülni vagy őt hozni hülye helyzetbe mert ezzel a busszal jármunk mind ketten szinte minden nap és kellemetlen lenne egy elutasítás után azon a buszon utazni amivel ő,vagy csak látni egymást ÍGY se kellemes az utazás miatta hát még úgy..:D

17/f


2015. máj. 30. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a helyzetben vagyok én is, mintha szóról-szóra én írtam volna ezt...

Szerintem próbáld meg figyelni valahogy, hogy bejösz-e neki (bár tudom, hogy nehéz, ha teljesen zavarba jösz, ha ránézel), én is ezt próbálom. Mondjuk nem tudom, hogy nekem mi lenne az a "jel", ami után már lemerném szólítani. :D

2015. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy bejövök e neki ahogy azt már írtam de a lány nem tűnik ki a tömegből a viselkedésével visszafogott, talán félén mivel nem küld 'jelet',szelíd lánynak tűnik. Abban az esetben nem gondolkodnék azon hogy hogyan szólítsam le..stb ha lenne lehetőségem másik busszal menni.
2015. máj. 30. 17:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok!!:)
2015. máj. 30. 19:20
 4/6 anonim válasza:

Kedves kérdező és első válaszoló. Melyik buszon utaztok?

Egyébként nekem is volt hasonló helyzetem, én annyira nem bírtam, hogy ne szólítsam le, hogy miután véget ért a suli és mivel ő már dolgozott továbbra is a busszal járt, egyik nap a nyár elején én is megint utaztam és oda mentem hozzá. Így meg ha nagyon beégtem volna, lett volna egy nyár, amíg nem lát, mivel nekem arra fele abban az időpontban egyszer sem kellett mennem nyáron.:D

2015. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jártok véletlenül ugyanabba az iskolába?
2015. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

19:41 Nem hiszem..:)

19:37 Na és amikor elkezdődik a suli akkor látjátok egymást.Nem?


Lefogom majd én is szólítani csak még össze kell szednem magamat. Elsőnek megpróbálok vele egy baráti kapcsolatot kialakítani vagyis nem támadom le azzal azonnal hogy "szimpatikus vagy tetszel"..stb

2015. máj. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!