Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki nem ismeri? (kép lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nem ismeri? (kép lent)

Figyelt kérdés

Néhány hete szinte minden héten látom egyszer őt. Ez olyan "első látásra szerelem" volt (nem annyira) s nagyon megtetszett. Arra lennék kíváncsi, hogy a rajz alapján valaki nem ismeri föl? Szeretném megismerni, csak élőben nem merem megszólítani, és gondoltam hátha valaki itt ismeri. ( a rajz nem pontos, nem túl jó a rajztudásom, a baratnőm is látta ő lerajzolta gépen, de ő se az a őstehetség). Szóval valaki nem ismeri?

Debreceni vagyok, és valószínüleg ő is.

Kép: [link]



2015. máj. 20. 16:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Menj oda és mond neki ezt(vagy küld oda barátnőd, ismerősöd mond neki adsz érte 2-3 rugót ha megcsinálja):

-Szia Gábor! Örülök hogy látlak rég találkoztunk


Erre a srác meglepődik feltéve ha nem Gábor de akkor azért fog mert nem tudj honnan ismeri, vagy valamit mond h össze tévesztetted valakivel stb.


Erre mondod/ te vagy az ismerősöd

- de hát nem Gábor vagy? Kovács Gábor?


Erre két válasz van:

- h nem (ekkor megkérdezed h:- akkor ki( mintha nem hinnél neki és azt hinnéd ugratni akar))


Vagy bemutatkozik h ki ő ekkor csak elnézést kérsz és meg van a neve ennyi..


Vagy megállítod h:- bocsi nem te hagytál el valamit úgy láttam a személyidet..

Erre ő automatikusan előveszi a péntztárcáját és megnézi és ha ügyi vagy eltudod olvasni a nevét


Jobb nem jutott eszembe, de sztem célra törőbb oda menni és leszólítani az a tuti:)

2015. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!