Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki nem ismeri? (kép lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nem ismeri? (kép lent)

Figyelt kérdés

Néhány hete szinte minden héten látom egyszer őt. Ez olyan "első látásra szerelem" volt (nem annyira) s nagyon megtetszett. Arra lennék kíváncsi, hogy a rajz alapján valaki nem ismeri föl? Szeretném megismerni, csak élőben nem merem megszólítani, és gondoltam hátha valaki itt ismeri. ( a rajz nem pontos, nem túl jó a rajztudásom, a baratnőm is látta ő lerajzolta gépen, de ő se az a őstehetség). Szóval valaki nem ismeri?

Debreceni vagyok, és valószínüleg ő is.

Kép: [link]



2015. máj. 20. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
a környékbeli pedobearxDd
2015. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Ohh tudom ki ez!

https://www.youtube.com/watch?v=c_1Sr4cODls

a lila inges csávó nem?

2015. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most jól értem, hogy lány vagy és ezt a lányt keresed ? Mi van ha nem olyan ?
2015. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ooo ennyire rossz a rajz :( Igen en lany vagyok, de az srac akit keresek. Akkor hagyom a fenebe, en nem vagyok olyan bator hogy megszolitsam. Sajnos.
2015. máj. 20. 16:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Amugy 15 eves vagyok es nem vagyok egy jo rajzos foleg nem fejbol. Es fiut sose tudtam rajzolni, valoszinuleg ezert nez ki csajnak :(
2015. máj. 20. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon akarnám, ez bárki lehetne...akár én is.

Inkább vegyél egy kis bátorságot, és menj oda hozzá. Mit veszítesz vele? Semmit..

2015. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hah :D

Én full nőnek néztem. De amúgy nem rossz ez a rajz, teljen normális csak más mint amit akartál :D

2015. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
De Justin Biebernek sem utolsó ha már "fiú" xD
2015. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jo oke, ertettem, szar rajz, barki lehet de azert minek bantani? En csak megprobaltam, hogy hatha, de ertettem. Sz@r a rajz igy senki nem fog rajonni. Attol meg nem kell kigunyolni.
2015. máj. 20. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi van... Senki sem akart megbántani.
2015. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!