Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok. Soha nem volt még barátnőm, de mostanra már jó lenne. A gond, hogy nem tudom hol kéne ismerkednem. Sajnos elég csúnya is vagyok, meg nem vagyok a népszerűk között sem mint a legtöbb fiú az osztályból vagy iskolából. A suliból is vannak jól kinéző lányok, de most komolyan egy ilyen retkes ronda fiú ha megszólítaná őket tuti elzavar meg kiröhög. Ennyire meg vagyok már lőve egész életemben, és soha nem lesz senkim, majd csak 30-40 évesen?
2015. máj. 14. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

tegyél ellene báttya, tudom sajnos pénz kell hozzá,de szerezz barátokat konditerem meg egyebek:d

sajnos a belsődet nem fogják megismerni ha a külsőt nem vonzza őket, így élőbe szar ismerkedni.

19/F

2015. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos a probléma összetettebb de azt ide nem írom ki
2015. máj. 14. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ird le privatban megprobalok segiteni :)
2015. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nüvesz sport bajusztt és gyurd ki magad
2015. máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ismerős, engem is rondának tartanak a csajok, de nagy rikátn találtam már olyat, akivel smároltam meg több is volt, de ez tényleg nehéz, ha csúnya vagy fiúként

lányoknak nem gáz, ha csúnyák, mert így is kantöbblet van


amúgy nem tudom merre valósi vagy, de ha van kedved bulizni, írj rám, most nagyon nincs kivel mennem

2015. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Internetes fórumokban, chatszobákban. Csak érdekel valami téma téged is. Keress olyan helyeket, ahol a témában lehet írni másokkal. Barátkozással indíts és abból lesz a szerelem. Ennyi.
2015. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Füzérkomlóson lakom, sajnos ez egy kis létszámú Zempléni település, itt alig van fiatal. Maximum Sárospatakon vagy Sátoraljaújhelyben lenne, de oda nem járok sűrűn.
2015. máj. 15. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!