Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor mégis hol ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégis hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Mindenre van kifogás: a neten gáz, a diszkóban rbncok vannak, az utcán őrültnek néz, könyvtárban... (hahaha), színház, mozi... Ilyen helyekre meg ki jár egyedül?
2013. aug. 8. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is gáznak tartom a netet, de mégis ott szoktam. A többi felsorolt helyen nem igazán lehet.
2013. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hanariko ***** válasza:
suli, sport, hobbi szakkör, klubok és egy normális helyen, normális buliban is lehet találni értelmes lányokat.
2013. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem taknyos gyerek vagyok, hogy suliba járjak meg szakkörökre.
2013. aug. 8. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg bárhol lehet ismerkedni, ám legkényelmesebben (és számomra legbiztosabban) kétségtelen hogy a neten sikerült. Több mint öt éve csak a társkereső oldalakról szereztem barátnőt, volt már vagy nyolc azóta... :)
2013. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem, és egy kicsit mindegyik. Azt akarom mondani, hogy nincsen tökéletes recept, figyelsz, ismerkedsz, és majd bejön. Alapvetően annyi biztos, hogy olyan helyen kell, ahol vannak nők.


Igen, a diszkóban TÖBBNYIRE r1bancok vannak, de nem mindenki. A neten gáz, mert többnyire szexre vadászó pasik, és szemtől szembe ismerkedni nem tudó/merő csajok/pasik próbálkoznak így, de itt a többnyire itt sem 'mindig'-et jelent. Az utcán őrültnek néz, de megfelelő időzítéssel és szerencsével itt is temérdek a kivétel (buszra/vonatra várakozás és társai).


A könyvtár amúgy csak az öregek tipikus dumája, nem tudom, honnan szedték. Moziban meg filmet fogsz nézni, nem tudom, ott hogyan lehetne ismerkedni, ott még randizni is szar.

2013. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem taknyos gyerek vagyok, hogy suliba járjak meg szakkörökre."


Szóval suliba csak taknyos gyerekek járnak? A megnyilvánulás alapján nem a hellyel lehet a gond... :)

2013. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te se lehetsz különb nálam, ha egy szót ragadsz ki a mondatból. Egyetemen még nem láttam szakkört. LOL!
2013. aug. 8. 16:05
 8/10 Hanariko ***** válasza:
Hát pedig nekem is ezen a mondaton akadt meg a szemem, hogy te nem vagy taknyos, hogy suliba járj... és jó hogy említetted az egyetemet. De a szakkört csak egy példának írtam a sulin belül, szóval ha egyetemre jársz ott is nyugodtan lehet ismerkedni emberekkel. (egyébként az egyetem is egy suli :D )
2013. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az egyetemet kijártam már, szóval nem nagyon van most lehetőségem ilyesmikre.
2013. aug. 9. 11:56
 10/10 anonim ***** válasza:

"Te se lehetsz különb nálam, ha egy szót ragadsz ki a mondatból. Egyetemen még nem láttam szakkört. LOL!"


Nem egy szót ragadtam ki, csak a stílusodra utaltam. Nem azt mondtad, hogy idősebb vagy, hanem, hogy nem vagy holmi taknyos kölök.


"Az egyetemet kijártam már, szóval nem nagyon van most lehetőségem ilyesmikre."


Igen, erről van szó :).

2013. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!