Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem úgy, hogy soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy soha senkim sem lesz?

Figyelt kérdés
Már nem nagyon sokszór elhasaltam , nulla sikerélménnyel, és hát eléggé frusztrál. Tekintve, hogy körülöttem már lassan mindenki kapcsolatban van, én meg lassan már hozzám se merek keszdeményezni mert tudom hogy úgysem fogom érdekelni.
okt. 9. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:

“már hozzám se merek keszdeményezni mert tudom hogy úgysem fogom érdekelni.”


Na! Hát akkor tessék nagy levegőt venni! Ezt a butaságot elfelejteni.


Ismerkedni, barátkozni. Teljesen normálisa beszélgetni, programokra járni, stb.

Tanulni, sportolni, gyűjteni a szép élményeket.

Aztán az élet hozza, amit hozni fog.


Semmi rágörcsölés, semmi erőlködés, semmi túlkomplikálás.


A természetesség, normalitás, barátságos lazaság meghozza a kellemes élményeket!

okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kroms ***** válasza:
Korod, nemed?
okt. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak te, nagyon sokan érzik ezt, de a többség rosszul érzi.
okt. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy tini kategóriába írtad a kérdést, előtted van még az egész élet. Nem kell depizni ekkora baromságokon.
okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, és érthető, hogy miért is érez így valaki mostanság. Modern normák alapján már aki nem veszíti el 18 alatt a szüzességét az egy világi vesztes. Hányinger egy korosztály ez, egy hányinger évtizedben.
okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%

1

A kedves emberek már a kutyát sem érdeklik. Itt már csak a kicsapongó nagyhangú fuckboyok a menők, az kell a csajoknak. A kedves emberekre mondjék, hogy papucs.

okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak vedd lazán, attól, hogy másoknak van (ki tudja, minőségileg milyen) kapcsolata, még nem azt jelenti, hogy most kötelezően neked is kell. Ez nem lóverseny, nem az a lényeg, hogy mikor talál rád a szerelem, hanem az, hogy milyen lesz!
okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!