Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen kezdtetek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdtetek el randizni? Hány évesen lett először barát/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésemet azért teszem fel, ugyanis van egy fiam akinek 20 évesen még egyáltalán nem volt kapcsolata egyetlen lánnyal sem.


Már kérdeztem tőle, hogy esetleg saját neméhez vonzódik, de azt határozottan kijelentette, hogy nem (jómagam sem feltételezném azt róla).

Egyszerűen nem tudom megérteni miért nincsen. Azt gondolom 20 évesen már azért illene barátnőt szerezni, mert ahogy egyre idősödik és még továbbra sem keres párt, húzza az időt, elfog oda jutni, hogy ha esetleg mégis észbe kap hogy kéne párkapcsolat 20+ évesen, nem lesz hajlandó vele egy lány se összejönni mert tapasztalatlan. Édesapjának se mond semmit.


Már egy ideje óvatosan kérdezgetjük, utalunk a dologra, de egyszerűen mindig ugyanaz a válasza, hogy: nem ér rá, elvagyok foglalva stb...


Egyébként aktívan küzdősportol, jogásznak tanul, dolgozik mellette, de egyiken se szedett össze valami lányt.


Kezdek miatta aggódni ugyanis a kortársai többsége párkapcsolatban van, miközben ő, nagyon úgy néz ki hogy leszarja ezt a témát, folyton az egyetemen, a munkáján és elsősorban a sporton jár az esze.


Nem értem, hogy egy magas, izmos, céltudatos, jó anyagi körülmények közt élő srác miért nem tud összeszedni senkit sem. Pedig jó lenne már valakivel megosztania a lakását


Szerintetek i lehet az oka? Talán magasak az igényei? Vagy annyira fél a lányoktól, hogy még beszélni se beszél róla, és ettől frusztrált lesz és más dolgokba való beleásással próbálja terelni?


Egy pszichológus segítene a helyzetén?



okt. 4. 08:55
1 2
 11/17 NTBS ***** válasza:
94%
Ez mindenkinek egyénfüggő. Ismerek olyan nőt,akinek 34 évesen lett az első pasija, mára boldog családanya.
okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor, ha csak kavar a csajokkal, de azt nem mondja el. Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy el mondaná. Persze azt te tudod, hogy elmondaná vagy sem, de véleményem szerint, lehet csak barátnőt nem akar MÉG viszont csajozni csajozik, de azt nem mondja el, mert nem tartja fontosnak.

Nyugi, ha olyan viszonyban vagytok, akkor biztos bemutat majd a barátnőjének.

okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 évesen volt az első barátnőm. Igazából korábban is álmodoztam arról, hogy együtt vagyok egy-egy szimpatikus lánnyal a környezetemből, de akkoriban még gyáva voltam kezdeményezni, merthogy szépség szempontjából igencsak sereghajtó voltam. Aztán jött valaki, akin én magam is csodálkoztam, hogy bejövök neki. Összejöttünk (nem sokat ellenkeztem :) ). Később ugyan szétmentünk, de lett önbizalmam, és utána már én is mertem kezdeményezni. És szerintem 20 éves korom előtt se maradtam le semmiről. Szóval nyugi, és ne csesztessétek a srácot!
okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13,állitólag a lányok nem szoktak kezdeményezni,plána tutyi mutyiknál
okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy nincs vagy nem volt barátnője? Esélyes hogy nem kötötte inkább az orrodra mert ilyen kíváncsi vagy,talán bele is szólsz a dolgaiba és nem akarta hogy dumálj neki.Biztosan túl van már pár dolgon csak úgy van vele hogy semmi közöd hozzá és ebben igaza is van.
okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
Asszem 25 évesen kezdtem komolyan rákapcsolni a párkapcsolat témára. Addig szüleim miatt hanyagoltam, mert nem akartam senkit hazavinni.
okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Persze rögtön azt kell leszűrni, hogy valaki a saját neméhez vonzódik ha esetleg x éves korára nincs még párkapcsolata. Azért remélem, hogy ezt nem gondolja komolyan a kérdező. Teljesen egyetértek az előttem lévő kommentekkel. Attól, hogy a többi korabelinek van kapcsolata attól miért lenne muszáj neki is ha egyszer mondjuk nem akar most még vagy egyszerűen nem érdekli most a dolog és nem akarja lekötni magát. Sokkal rosszabb lenne ha összejönne valakivel úgy hogy igazából nem is nagyon van rá igénye vagy energiája. Az mivel lenne jobb?Ez amúgy még a legnagyobb hülyeség,amivel beetetik magukat az emberek ha most nincs akkor később már nehezebb lesz.Hagyjuk már van aki 30 évesen találja meg a párját legyen az férfi vagy nő.

Ha nekem gyerekem lenne eszembe nem jutna ilyet feltételezni róla, hogy ha perpillanat nincs barátnője akkor meleg lenne. És legyen neki valaki csak azért mert a többi korabelinek is van. Amúgy ha tényleg igaz a szitu és szülő vagy akkor sokat elmond ez a kérdés rólad.

okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!