Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen kezdtetek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdtetek el randizni? Hány évesen lett először barát/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésemet azért teszem fel, ugyanis van egy fiam akinek 20 évesen még egyáltalán nem volt kapcsolata egyetlen lánnyal sem.


Már kérdeztem tőle, hogy esetleg saját neméhez vonzódik, de azt határozottan kijelentette, hogy nem (jómagam sem feltételezném azt róla).

Egyszerűen nem tudom megérteni miért nincsen. Azt gondolom 20 évesen már azért illene barátnőt szerezni, mert ahogy egyre idősödik és még továbbra sem keres párt, húzza az időt, elfog oda jutni, hogy ha esetleg mégis észbe kap hogy kéne párkapcsolat 20+ évesen, nem lesz hajlandó vele egy lány se összejönni mert tapasztalatlan. Édesapjának se mond semmit.


Már egy ideje óvatosan kérdezgetjük, utalunk a dologra, de egyszerűen mindig ugyanaz a válasza, hogy: nem ér rá, elvagyok foglalva stb...


Egyébként aktívan küzdősportol, jogásznak tanul, dolgozik mellette, de egyiken se szedett össze valami lányt.


Kezdek miatta aggódni ugyanis a kortársai többsége párkapcsolatban van, miközben ő, nagyon úgy néz ki hogy leszarja ezt a témát, folyton az egyetemen, a munkáján és elsősorban a sporton jár az esze.


Nem értem, hogy egy magas, izmos, céltudatos, jó anyagi körülmények közt élő srác miért nem tud összeszedni senkit sem. Pedig jó lenne már valakivel megosztania a lakását


Szerintetek i lehet az oka? Talán magasak az igényei? Vagy annyira fél a lányoktól, hogy még beszélni se beszél róla, és ettől frusztrált lesz és más dolgokba való beleásással próbálja terelni?


Egy pszichológus segítene a helyzetén?



okt. 4. 08:55
A kérdező szavazást indított:
Szimplán nem érdekli a párkapcsolat
Fél a lányoktól, de ő ezt nem meri bevallani
Valójában a saját neméhez vonzódik és ő ezt szégyelli mások előtt
25 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
"Azt gondolom 20 évesen már azért illene barátnőt szerezni" - Remélem, neki ezt nem mondtad így ki, mert ha kényszert érez, akkor annál nehezebb lesz. A lényeg az lenne, hogy élvezzen egy kapcsolatot, nem pedig az, hogy legyen egy.
okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Van egy érzésem, hogy itt te vagy az a 20 éves.


Miből gondolom?


"20+ évesen nem lesz hajlandó vele egy lány se összejönni mert tapasztalatlan"


Ez egy akkora hülyeség amin egyértelműen érződik, hogy a saját félelmeidet vetíted ki ide és úgy adod elő, mintha anyukádban fogalmazódtak volna meg ezek.

okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
82%
Ne erőltesd szerencsétlent! Halad a saját tempójában. És akkor mi van, ha még egy darabig, vagy egyáltalán nem lesz barátnője? Felnőtt férfi, nem kell beleszólnod.
okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Talán mert több esze van mint neked egyetem mellett nem kell kapcsolat akkor kell bulizni csajozni haverokkal lenni lányokat kihasználni bőven ráér egyetem után barátnőt keresni
okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, ezt te nagyon túlreagálod. Vannak emberek akiknek egyszerűen nincs erre akkora igénye.

Pl. legjobb barátnőm 21 éves és soha nem volt fiúja, mert egyszerűen nem érdekli a dolog.

Bátyámnak 29 évesen lett előszőr barátnője, aki egyébként tök jófej, barátságos még jóképünek is mondható srác, csak egyszerűen nem érdekelték annyira a lányok.

Szóval ezt nem kell erőltetni.

okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Én ha mégegyszer újra csinálhatnám tuti 30 év alatt nem ezen görcsölnék, élném az életem, építeném magam, és csak utána kezdenék el foglalkozni a párkapcsolatosdival. Jól teszi a gyereked, párkapcsolatban már igazodni kell a másikhoz, ha nem megy jön a konfliktus, és el is veszíti az ember önmagát! Legyen stabil elképzelése az életéről és majd jön akinek kell jönnie.
okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
2024-ben már nagyon durvák a standardok a fiúk felé, sokak pár megalázó elutasítás után fel is adják, nincs ezzel egyedül, a világ fiatal férfi társadalmának szüzességi aránya évről évre csak nő. Egyébként a leírás alapján introvertált, céltudatos, tervezgető, intelligens típusnak tűnik, nem pedig egy tipikus divatmajomnak, és lehet pont ezért nem kell a lányoknak, mert a fiatalok a nagyrésze a tiktokről és egyebekről veszi a mintát, és hedonisták. A tini lányoknak az extrovertált bulihuligánok jönnek be, akikkel tudnak kalandozni, meg széles a baráti körük. Ha meg ő tényleg nem szeretne még kapcsolatot, akkor örülj neki, hogy az a saját akarata, és nem egy a sokmillió incel közül akik magukba fordulnak és depressziósok lesznek a folyamatos elutasítás és megalázás miatt.
okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam
okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
84%

Ne abból indulj ki, hogy a te korodban már az ilyen vénlánynak meg agglegénynek számított. Nem azok az idők járnak már.

Egy kapcsolathoz kell idő, energia, türelem.

Utána meg majd azon aggódsz, hogy jól megvannak e, mennyit találkoznak, nem törik e össze a pici szívét.

Épp elég elfoglalt, hasznosan tölti az idejét, majd ha jön vele szembe egy olyan lány, biztos, hogy lépni fog.

okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
22 éves voltam, mikor először lett párkapcsolatom. Addig szimplán nem érdekelt annyira, tanultam, barátokkal voltam, nem is értem mi olyan nagy dolog ebben. Szerintem nem kéne ennyire felfújni. Nem mindenki ilyen társfüggő, hogy mindenképp kell hogy legyen valakije... Egyedül is lehet élvezni és élni az életet, attól még nem lesz senki meleg vagy nem jelenti azt sem hogy félne a lányoktól.
okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!