Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti mit reagaltok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit reagaltok, ha kaptok egy kepet a lanyról, akivel ismerkedsz?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy srác, akivel nehány napja beszelek, 2x kért (nem nude) képet, küldtem is, de utána csak megköszönte, hogy küldtem, érdemben nem reagált rá semmit. Jól esne legalább annyi, hogy jól nezel ki vagy valami. Vagy a kepről kerdezni valamit, amiről lehet beszélni, mert ilyenkor csak kihal a beszélgetés.


Én várok el túl sokat? Sracok ti hogy szoktatok reagálni? 16L



aug. 14. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig kiemelek valamit ami tetszik a másikon.


Jelenleg például ugyanebben a helyzetben vagyok. Kétszer kértem képet, egyszer azt írtam neki, hogy csinos, a második képen ahol mosolygott azt, hogy szép a mosolya és gyakrabban mosolyoghatna :))


Illik szerintem kiemelni valamit ami tetszik benne, de nem szabad hazudni. Legalábbis én nem látom értelmét.


Ha valami nem tetszik, legfeljebb nem mondom (aztán majd ha együtt leszünk, hangot lehet adni neki).


Amúgy igen, a beszélgetés fenntartása két felén múlik.

Ilyenkor kérhetsz te is képet róla, esetleg meg lehet szabdni, hogy milyen képet kérsz. Például mosolyogjon vagy bármi.


De ha nagyon nem tesz azért, hogy legyen beszélgetés, lehet jobb ha elengeded.

aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Szóval te vadidegeneknek küldesz magadról képet? Valószínűleg egy kamuprofillal beszéltél, ami mögött egy 50 éves, hájas, kopaszodó perverz van, aki tini csajokról gyűjt képeket a portfoliójába.


Lehet azért nem ír vissza, mert a képeid alapján nem tetszel neki, vagy kitudja milyen undorító és mocskos dolgokat csinált a képeidet nézve.

aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magáról is küldött képet, az instaján is vannak kint képek és nem tűnt el csak kihal a beszélgetés
aug. 14. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak félénk, ami persze nem feltétlen jó dolog, de legalább megmagyarázza a helyzetet.
aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 rengetegen nem tudnak beszélgetni. Kortól, nemtől függetlenül.


Nem tudják, hogy hogyan fogalmazzanak, mikor mit írjanak, hogyan reagáljanak különböző helyzetekre és hogy mikor kell a másikra várni és mikor nem.


Ha a kérdező 16, a srác se lehet sokkal több. Vagyis elképzelhető hogy azt sem tudja, hogy hogyan is kellene ismerkednie/udvarolnia. Nagyon kevesen képesek önerőből fejlődni.

aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos az érzésed. Én mindig igyekszem valami kedveset mondani, ha képet kapok, például kiemelni, hogy milyen csinos, vagy megdicsérni a mosolyát. Az ilyesmi nemcsak jól esik a másiknak, hanem a beszélgetést is életben tartja. Ha a srác nem reagál túl lelkesen, az lehet, hogy egyszerűen csak nem tudja, mit mondjon, vagy nincs elég gyakorlata ilyen helyzetekben. De ha ez rendszeresen előfordul, az talán azt jelzi, hogy nem annyira érdekli a beszélgetés. Érdemes lenne megpróbálni, hogy te is kérsz tőle egy képet, vagy valami konkrét dolgot kérdezel róla, hogy kiderüljön, mennyire akarja fenntartani a beszélgetést. Ha nem igazán tesz érte, lehet, hogy érdemes elgondolkodni rajta, hogy tényleg ő az, akivel foglalkozni akarsz.
aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem tetszel neki.

De egyet értek veled.

Ha már kérek képet tuti odáig lennék meg vissza ha tetszene, és megdírném.

aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*Dícsérném
aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!