Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a lányra?

Figyelt kérdés

Szóval megtetszett a tanév végén egy lány a sulimból.

A tenév lejárt és személyesen nem tudtam közeledni hozzá, de sikerült kikutatnom az instáját. Ő visszakövetett, nem tudom ez mennyire számít jó jelnek.

Kérdésem, hogy milyen ürüggyel, meg egyátalán hogyan és mikor írjak rá anélkül, hogy rámenősnek tűnnék? 17/f

Köszönök minden segítőkész választ



jún. 28. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Egyrészt a tanév nem lejárt, hanem véget ért. Másrészt ürüggyel csak az önbizalomhiányos papucsok írnak rá lányokra az igazi Top G-k azok egyből a lényegre térnek mindenféle körítés nélkül. Én mindössze ennyit szoktam ráírni aki bejön: "Szia cica van gazdád? 🐱" és már olvadnak is el örömükben
jún. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A kérdés, hogy normális lányról van szó, vagy olyan fogyatékosról, mint amilyenekre az 1-es rá szokott írni. Bár abban igaza van, hogy nincs szükség ürügyre. Írj rá és kész
jún. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kell valamilyen különleges ürügyön gondolkodni, egyszerűen csak írj rá általános érdeklődéssel.
jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
olyannal, ami közös pont köztetek, azon könnyebben elindul egy beszélgetés
jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"kikutatnom az instáját. Ő visszakövetett, nem tudom ez mennyire számít jó jelnek." = > ez jónak számít, kérdezz rá hogy volna e kedve együtt lógni, fagyizni, mozizni ahol jobban is megismerhetnéd mint külsőre,

csomagold be hogy azért figyeltél fel rá mert, és itt kőkeményen hízeleghetsz külsőre vagy szóbeszédre hivatkozva hogy ezt és ezt hallottad róla és felcsigáztak.


szia cica pedig viccből mondta hogy bebukd, eszedbe ne jusson igy kezdeni.

Randin legyél férfi, fizess mindent te, de úgy add elő hogy te fizeted, csak tiltakozz hogy fizesse a részét.


pl fagyi, milyen fagyit kérsz?

aztán fizetéskor félretolod kacsóját hogy Meghívtalak!

jólesik veled az időtöltés.


Zabálni fogja :) Drukkolok! vagy ha van kedved privátban cseveghetünk (férfi vagyok)

jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!