Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá egy lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, Facebookon van egy lány, aki tetszik. Mivel írjak rá, ha nem tudok róla semmit, de legyen esélyem nála?

16/f vagyok, még nem volt barátnőm, ezért szeretnék egyet :(


2022. jan. 3. 19:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyom inkább, úgysem fog sikerülni
2022. jan. 3. 19:34
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
lol
2022. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Kezd úgy:

"Szia!

Hogy vagy? "

2022. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól nézel ki, akkor mindegy mit írsz, válaszolni fog, mert elsősorban csak a külső érdekli a lányokat. Ha kevésbé jól nézel ki, akkor megint mindegy mit írsz, úgysem fog válaszolni.
2022. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az a gond , hogy már befejeznéd , amit el se kezdtél. Legyen nagyobb önbizalmad. Ráfeszülsz a dolgokra fölöslegesen. Írj rá neki úgy , ahogy jónak érzed , semmi vesztenivalód nincs ilyenkor. Tapasztalatot szerzel.

Ahogy magamnak mondtam anno: vagy marad a jobb kezed , vagy a kötelező lépéseket megteszed.

Hajrá :D

2022. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a lényeg, hogy ne úgy írj rá, mint bárki más, mert az jelentősen rontja az esélyeidet.

Hajrá!:)

2022. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom…

Nem tudnék semmi értelmes okkal ráírni

Utána meg én lennék a téma a suliban, hogy hülyeségeket írkálok neki


Mindegy…. Majd talán egyszer sikerül

Elvégre azt mondják, hogy a legváratlanabb pillanatban fog jönni

2022. jan. 3. 23:11
 8/8 anonim válasza:
100%
Rá parázol. Nem érdekes hogy mások mit gondolnak, pláne akkor ha nem okozol eget rengető problémát. Ha téma lennél , akkor előbb derül ki hogy kikkel is vagy körülvéve, hogyan állnak hozzád bizonyos emberek. Kudarcok mindig is lesznek , tudni kell leküzdeni.
2022. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!