Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatna párt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatna párt egy szociális fóbiás szűz lúzer félénk srác?

Figyelt kérdés

jún. 18. 20:05
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
nem a figyelemre vágyom hanem boldog életre
jún. 22. 22:16
 22/34 anonim ***** válasza:
78%

Ja.

De annyira már nem vágysz, hogy tegyél is érte valamit.

Csak ezeket a kérdéseket írod ki, hogy legalább 5 percig foglalkozzon veled valaki. De ne orvos, mert ő még talán segíteni is tudna.

jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
74%
Talan meg az elsok kozott kommenteltem. Ne legyel mar ekkora pu..nci konyorgom, boldog eletet akarsz akkor tegyel erte bmeg.. Az elet is ilyen ember..ad meg neha el is vesz ez van ezt jobb ha mihamarabb tudatositod magadban. Ha csak vagysz arra hogy jobb legyen de nem teszel erte semmit akkor mindig csak a sirankozas lesz meg az hogy egy " szar " vagy amit csak te gondolsz igy. Legyel mar tokos az eletben azt allj oda es mutasd meg ki vagy meg hogy mire vagy kepes.. Ennyi az elet ember.. budos eletbe meg csajod se lesz ha igy folytatod de azt garantalom a tarsadalom egyik leggyengebb pontja is te leszel. Okuljal a multadbol okuljal abbol ami most van mert ebbol csak te fogsz egyedul kimaszni, nem mi, csak te. Ennyi.
jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Kisirjatok itt a habi hisztit.. lassan tenyleg aszondom mint az idosek hogy dolgozni kene aztan nem lesz ilyen gondolatod de mivel nem vagyok egy begyopesedett fa..sz es atestem hasonlon ezert valamilyen szintem egyutt erzek. De nem tobb, vagy tokos modra felallsz es elkezded magad becsulni, mert igy minden teren kihasznalnak majd es ott rugnak beled ahol tudnak. ;)
jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

"egyel mar tokos az eletben azt allj oda es mutasd meg ki vagy meg hogy mire vagy kepes.. "


a lányok legjobb esetben is csak kiröhögnének ha "odaállnék" hogy mit akar tőlük egy ilyen lúzer, rosszabb esetben kiderülne hogy van palija aki kiverné belőlem a szart mert rá mertem nézni a barátnőjére

jún. 23. 22:09
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
#25 Akkor ne tegyél semmit és maradj egyedül.
jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az valahogy sose zavar téged, hogy itt mennyi embernek teszel rosszat a folytonos zaklatásoddal.
jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nem zaklatok senkit
jún. 23. 23:30
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

#25

Az én hajamat se tépte meg senki, amiért egyszer odamentem egy fiúhoz beszélgetni, jó társaság volt de majd megemlítette, hogy barátnője van miről nyilván nem tudtam.

Jó társaság volt, szimpatikus volt, nyilván azóta se beszéltünk, de örülök és büszke vagyok magamra amiért esélyt adtam magamnak és beszélgetést kezdeményeztem.

jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nem zaklatok senkit"

Nem, nyilván.

Csak éppen rendszeresen kiírod ezt a kérdést, és aki jön segíteni, tanácsot adni, azt állandóan frusztrálod azzal, hogy ellenkezel a tanácsaival, hogy miért nem fogod megcsinálni.

Ez eléggé erkölcstelen dolog tőled, ugye tudod? Hát persze, hogy tudod, csak nem érdekel. Mert téged nem zavar holmi erkölcs.

jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!