Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatna párt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatna párt egy szociális fóbiás szűz lúzer félénk srác?

Figyelt kérdés

jún. 18. 20:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, akkor hallgass életed végéig, félj az emberektől és rinyáljál itt gyakorin ha nem hallgatsz senkire, kik segíteni akarnak rajtad!
jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
92%
Azon gondolkodom, hogy ezt idáig hányszor írta ki itt a kérdező?
jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
91%
#12 Nagyon-nagyon sokszor. De nem is ez a durva, hanem hogy ez már legalább a 10. profilja, mert állandóan letiltják. Mindig csinál egy újat, kiírja a kérdését, nekikezd a provokálásnak és a szándékos félreértelmezésnek, a végén mindenkit elküld a francba és letiltják. Aztán kezdődik elölről...
jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
22%

A szüzesség nem lúzerség, az egy igazi férfi büszkesége.

Aki dug összevissza, az a patkányféreghez hasonlít.

jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
...legalábbis ebben a viselkedésben. Ugyanis még a ló is jobban csinálja.
jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
44%
Szűznek lenni menő dolog.
jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%

A depresszió nálam pl. azt okozza, hogy nem jegyzem meg a sikereimet, ezért csak azokra a dolgokra emlékszem, amiket elrontottam. Terapeutám javaslatára esténként igyekszem felírni, hogy aznap mi sikerült, és hétvégén elolvasni. Mindig meglepődöm és jól esik.

A másik, amit mondott: próbáljam meg integrálni a rossz dolgokat az életembe. Ez azt jelenti, hogy ne várjam el a világtól azt, hogy minden tökéletesen úgy működjön, ahogy nekem optimális. Mert ezt várnám el, ez is egy gondolkodási hibám. E helyett tekintsek a rossz dolgokra úgy, hogy azok is az élet természetes részei.

Hosszas terápiákkal ilyesmi eredményekre jutottunk.

Hajlamos vagyok begubózni, pedig a barátokkal találkozás jót szokott tenni. Így most erőltetem, előre leszervezem, hogy igen, jövő kedden ezzel a barátommal találkozom a másik héten meg a másikkal. Akkor is, ha belül úgy érzem, hogy terhükre vagyok! Rákérdezek, és ha ő nem mondja, hogy terhére vagyok, akkor nem vagyok. Hiába képzelem ezt be magamnak. S akkor aznap már kénytelen vagyok elmenni a találkozóra, hiába érzem magam túl fáradtnak magam hozzá. Mert így érzem. Ilyen a tetves depresszió.

Lehet, hogy nálad is ehhez hasonló téves gondolatok vannak a kis fejedben.


24 éves koromig nem volt barátnőm. Borzalmas volt nekem is, félénk voltam, és nyomorult. Korábban el kellett volna mentem pszichológushoz.

50f

jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyrészt kezdjél el magadon változtatni, ahogy a #2-es is leírta. Sokszor ezek a dolgok a múltba tekinthetőek vissza, ahol nem tudtál beilleszkedni egy adott embercsoportba.. (most ezt brutál szarul fogalmaztam de érted a lényeget) Legyen egy kiállásod, hidd el ha így folytatod mindenki azt fogja látni benned amit te most mutatsz mások felé és aminek te beállítod saját magadat mert önbizalom a skála legalján.. nem kell egy egoista f..szrágónak lenni se keménygyereknek, hanem szimplán tedd túl magad a miérteken mert lehet ezen rágódni, csak az idő meg telik és sehova sem jutsz előrébb..
jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

17# vagyok még:

Az első talán azt tudatosítani, hogy te nem csak úgy önmagadtól lettél félénk és szociofóbiás és magát lúzernek érző valaki. Ennek oka van. Az okok valszeg gyermekkori traumák. Túl sokat bántottak, szidtak, vagy épp elhanyagoltak. Ezért lettél ilyen. S a traumák olyanok, hogy a gyermeki agy érzelemfeldolgozó központját túlterhelik. Ez azt jelenti, hogy egy traumatizált ember nem tud olyan olyan racionális megoldásokon gondolkodni, mint amit a 18# teljesen jóhiszeműen javasol. Én legalább is fiatalként csak azt éreztem lányok társaságában, hogy ég az arcom, és el kell menekülnöm. Akkor is, ha az a lány tetszett, akkor is, ha az a lány meta-, vagy szóbeli kommunikációval kifejezte, hogy én tetszem neki. Egyszerűen az emberben van egy érő érzés, ami kb. olyan, mint amikor egy proci igényes program fut és más programoknak nem jut erőforrás, tehát, ha ez ég az ember lelkében, akkor képtelen ebből kilátni, gondolkodni udvarolni, jópofa lenni, mert egyetlen élménye, hogy az a helyzet elviselhetetlen és abból ki kell menekülni. Mert emlékeztetni valami borzalmasra, amit gyerekként átélt. Tehát ezeket a traumákat fel kell tárni, és feldolgozni, a már felnőtt aggyal helyükre lehet ezeket tenni valamennyire, hogy kevésbé fájjanak. Na, és akkor lehet aztán szépen felépíteni egy udvarlást, egy életet.

Kérdező: a terápián túl, amit még tehetsz, hogy arra gondolsz, hogy az életnek egyfontos része a párkapcsolat, de a többi része is létezik. Tehát építsd a többi részedet is. Pályaválasztás, hobbi, kis sport legyen, ha lehet. A csajoktól függetlenül! Ezek emelnek téged, és ha lesz lány, akkor ezekről is lehet vele beszélgetni.

jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
70%
Hagyjátok, bármit mondtok van rá kifogás, gondolom csak figyelemre vágyik.
jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!