Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatna párt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatna párt egy szociális fóbiás szűz lúzer félénk srác?

Figyelt kérdés

jún. 18. 20:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Összeszedi magát, abbahagyja a rinyálást és kimozdul a komfortzónájából.
jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%

Semmiképp nem úgy, hogy feljön gyakorira és vigaszt vár az emberektől.

Ha nincs is amire, de legyen nagyobb az egod és nagyobb esélyed lesz érvényesülni a társadalomban, nemcsak a lányoknál.

jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

"Összeszedi magát, abbahagyja a rinyálást és kimozdul a komfortzónájából."

és olyankor mi van ha nekem nincs is komfortzónám? nem érzem komfortosan magam sehogy


"Ha nincs is amire, de legyen nagyobb az egod"

nem szeretnék konfliktusokba kerülni ezért inkább csendben meghúzom magam a sarokban így ez sem opció

jún. 18. 20:49
 4/34 anonim ***** válasza:
88%

2-es vagyok.


Akkor másképp fogalmazok. Ne alázd meg saját magad ennyire, itt a legnagyobb hiba, hogy csendben meghúzod magad. Ha valamilyen formában nem változtatsz a dolgon egy örök "áldozat" leszel a társadalomban.

Kamaszként (főleg 13-17 évesen) én is ilyen voltam mint te. Aztán láttam, hogy a környezetemben az emberek,

- főleg osztálytársak - mennyire el voltak szállva maguktól, buták voltak, nagyképűek a semmire, lenéztek engem, mégis mindig ha valami bajuk volt tőlem, a csendes, visszahúzódó lánytól kértek segítséget vagy én voltam a lelki szemetesládájuk.

Ha most nem is, de egy napon rá fogsz jönni arra, hogy ha nem állsz ki magadért és nem hordod fenn a fejed mindig el leszel nyomva.


20N

jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

Márpedig más mód nincsen.

Szedd össze annyira magad, hogy ki tudj mozdulni, és meg tudj szólalni. Nem kell, hogy te legyél a falu bikája, de azért legyél látható.

jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%
A legutóbbi kérdésed óta lettek már barátaid? Elmentél már orvoshoz?
jún. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

"Ha most nem is, de egy napon rá fogsz jönni arra, hogy ha nem állsz ki magadért és nem hordod fenn a fejed mindig el leszel nyomva."


kiállhatnék magamért de az 50 kilómmal nem sok esélyem lenne pl egy agresszív izomagy ellen, inkább elfutnék ha ilyesmi történne

jún. 19. 01:34
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
#7 A magadért kiállás nem agressziót jelent...
jún. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
Miért vagy luzer?
jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
13%
Gyúrd ki magad, dopamin detox, szokj le a káros szokásaidról
jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!